bugün

Ilişki olması.
Pussy pussy pussy.
ilişki olmaması.
(bkz: Tirbuşon)

Şarap açıcam kıymetli Romalılar...
Tüm samimiyetimle söyluyorum, hiç bir fikrim yok.
fazla bişey beklemeyin derim. beklentilerinize karşılık gelen ise tam bir hayal kırıklığı olabiliyor bazen.
geç geleniyle dik duranı makbuldür derler bide ama bunun konumuzla alakası yok tabiki.
Kendime uygun ve sevgimi saygımı hakedecek biriyle evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyip bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek.
tek beklentim: https://www.youtube.com/watch?v=fUM_hiU3p3w

bana kalbinde aşkımla bakan gözlerini görmekten başka bir beklentim yok.

tutku da o bakışta, tüm zaferler, tüm yenilgiler... "haftaları ellerimde ufalayacak" güç de o bakışlarda, en zayıf ve savunmasız halim de. kafamdaki şeytanların yarısı o bakışta. kalbimdeki tüm sevgi.

romantik bir akşam yemeğinden sonra sabaha kadar ter içinde sevişmek de orada, saçının kokusuyla bir ömür geçirmek de.

beklentim; aşkının sonuna dek uzun kirpiklerinin gölgesinde yaşamak. orada yaşadığım bir dakikayı bin ömre değişmem.
Sevsin yeter. Başka bir şey aramıyorum.
Bi beklentim kalmadı artık.
Hemen iki konuşmada canım balım bebeğim denmemesi, gardaş bi sakin ol da az yavaş.
(img:#1851230)
Seviyeli olması.
dürüst olması ve fetişlerime uyum sağlaması. Başka bir şey istemiyom, gerisi hallolur.
Beklememek.
Hem arkadaş hem de sevgili olabilmek galiba.
Asla yarı yolda bırakılmamak!
Elini biran bile olsa bırakmaması. Nasıl anlatabilirim daha bilmiyorum ama gitmesin işte...
görsel

Koskocaman bir huzur.
O kadar!
Cinsel sekis.
Beraber içmek ve huzurlu bir şekilde ölmek.
görsel
Güvenmek.
Perdeler asılsın yeter.
Beni yormaması. Böyle bir şey mümkün mü sanmam ama umut işte.
görsel
sevmek sevilmek.
Oralet beklerim ben.
güncel Önemli Başlıklar