bugün

Sanırım ihtiyaçlarımız genel bazda para ve seks. Degil mi
sanırım hayatımın istihdam ve gönül işleriyle ilgili tabiri caizse "bir ihtimal daha mı dersin" olayına ihtiyacım var. ihtimaller, ihtiyaçlar olacak şeyler. buraya kadar tamam. ama gelin görün ki bunlara layık olabildim mi. kafamda deli sorular. her şey çok güzel olacak filminde nuri'nin zıppırı kardeşi altan'a dediği gibi bir haldeyim. "yapıyorsun yapıyorsun hep aynı, bu kaçıncı be kardeşim".
Psikolog.

Elazığ depreminden beri ‘Şimdi deprem olsa nereye kaçabilirim? Enkazda kalsam ne yaparım? Telefonumun şarjı var mı? Bizim bina dayanıklı mı acaba? Bina yıkıldığında nasıl dışarıya haber veririm? Şu kiriş üzerime devrilir mi? Apartmanda bebekler, küçük çocuklar var; herhangi bir deprem anında onları nasıl koruyabilirim?’ diye düşünüp duruyorum. Sürekli düşebilecek eşyaları kontrol ediyorum.

Ara ara ‘Aman en kötü ölürüm’ diyorum ama en fazla 10 saniyelik bir rahatlama yaşıyorum. Ardından her şey başa sarıyor.

imdat!

Not: hani deprem haritasında en sarı yer var ya. En güvenli gösterilen bölge. Orada yaşamama rağmen kafamın içindeki sesi susturamıyorum. Bir de deprem bölgesinde olsam iyice gönüller Selanik.
izin, bol bol uyku.
Huzur. Normalde para derdim ama bu sefer yalnızca huzur istiyorum başka bir şey değil.
şu an çikolata.
Panda. Pandam olsa ne güzel olurdu.
Yoga matı hediye kabul edilir.
https://www.decathlon.com...mc=8678433&c=GR%C4%B0

Bunu uygun fiyata satarım kargo dahil 515 TL. Matın üstü popo görmedi o derece temiz.
Çilekli pasta.
Bir miktar para bir de bir yavru.
Kuşkusuz bir tane ahal teke.
napolyon ile aynı dertten muzdaripiz: para, para, para!
Samsung m52 5g, Asus gamer PC, amortisörlü dağ bisikleti. Bu üçü olsa süper olurdu.
Hiçbir şeye ihtiyacım yok şu anda.
Sihirli bir şeyler.
görsel
Evet.
(bkz: huzur)
Bir 20 saat uykusuzluğa dayanabilmeye ihtiyacım var. Keşke uyumak zorunda olmasam. Bir de para olsa güzel olurdu.
istiklâl Caddesi'nde bomba patlar korkusu yaşamadan yürümek.

Buna 1 günümü ayırmak.

Gün boyunca Her ara sokağa, her dükkana dalmak.
Sadece huzur.
Pizza çekti canım ama geç oldu kilo almak istemiyorum. Heheh.
monoton hayattan kurtulup özgür olmak.
Aşk, aşk ve de aşk.
görsel

Reklamını göresiye buna ihtiyacımın olduğunu bilmiyordum.
güncel Önemli Başlıklar