bugün

şarap lekesi çıkarıcı
evet sözlük çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor, dünyanın parasını verip aldığım gömleğin üstüne daha ilk giydiğim akşamda şarap dökülmüştü. siyahlarla yıkadım beyazlarla yıkadım nafile, denedim olmadı çabalarımın sonu hihayete varamadı. tam hüsrana komuşu olduğumu düşünürken, marketteki leke çıkarıcıları gördüm. kosla, tosla, tesco, dunnes ne bulursam aldım. bu bütün leke çıkarıcıları bir kapta toplayım üstüne, clean and clear siyah nokta temizleyici, colgate diş beyazlatıcı ekleyip hiç karıştırmadan lekenin üstüne sürdüm, 3 saniye karışımımın lekeyle karışmasını bekledikten sonra diş fırçasıyla hurra deyip daldıp, bir saat kadar ovaladıktan sonra lekeden eser kalmamıştı.
şimdi diş fırçasının mı lekeyi çıkardığını yoksa benim karışımımın mı lekeyi çıkarıdığı konusunda bir anlam karmaşası içerisindeyim, bunun için bu icadımı bir mektupla isviçreli bilim adamlarına gönderdim. cevabı çok yakında sizinle paylaşacağım.
leke çıkdıktan ve mutlu olduktan sonra, ütüleyip tekrar giydim.bir fincan kahve alıp bilgisayarımın başına geçtim tam incisözlükte haftanın en iyilerini okurken, kahveyi üstüme döktüm ama hiç üzülmedim bu sefer, artık lekelerle nasıl savaşacağımı biliyordum çünkü.
vel hasılı kelam, kirlenmek güzeldir diyorum ve bu icadımı sizinle paylaşmayı bir şeref görüyorum arkadaşlar.
25 dakikada binlerce farklı dünyaya hitap eden kısa makaleler yazmak.
tarihe not düşülsün:

(bkz: günahları ve sevapları hesaplayan makine)
şarj makinasından anten yapmak.
damacana ice tea şeftali ürettik arkadaş.
karpuz röntgeni.
kelek olayına son verecek icadım.böyle kavunu karpuzu mr dan bozma cihaza koyuyorsun.olmuşmu olmamışmı ekrandan görüyorsun.biraz pahalı ama olsun.
tuvaletdeki sıçmık temizleyicisine parfüm sıkmak.
gözümde insanları büyütmek.
küçük plastik top atan silahımı biraz bozarak ve topa iki adet iğne ekleyerek ölümcül öyle * bir silah elde etmek. evet ilk okul 4. sınıftaydım, kendimle gurur duyuyordum o yaşlarda.
bozuk parayla çalışan şişme kadın. bir lisenin önüne koysam paraya para demem şerefsizim.
Organik instagram.

önce kendi üstümde denedim. %100 çalışıyor. Gece 5 te yatın, sabah aynaya bakın, gül cemalinizde şeytan işemiş efekti hazır.
(bkz: eksi oy verenleri gören program)
(bkz: dün bir ayak aldım acayip denkti) *
şişme kadını giydirip, arabanın manita koltuğuna oturtup, istanbul trafiğinde gezmeye çıkmak. ışıkta durunca kolumu da omzuna atıyodum.
yürüyen uçah .
Sapı ekstra ağırlaştırılmış bıçak. Böylelikle olası bir ele ayağa düşürmeye karşı önlem alınır.
yazarların yapmış oldukları icatlardır.
Ilkokulda Pamukta fasulye yetistirerek fasulye tarlasi olusturma girisiminde bulunmak. Icat mi bilemedim.
eskiden tuşlu telefonum vardı ve malum banyoda mesajlaşmak sıkıntı oluyordu. bende bir poşet dosyanın içine tefefonu koyup duvara bantla yapıştırmıştım. buna neden gerek duyduğumu hala anlayamasamda güzel bir çalışma olmuştu. tabii icat sayılırsa.
ortaokulun başıydı. hoca bir şey icat edin diye bize ödev vermişti. tabi ben derûnumdan gelen mucitlik istidadımı hemen eve gidince ortaya çıkardım. "ne yapsam ne yapsam" diye bir müddet kafa yordum. O an kurşun kalemimle fikirlerimi kağıda döküp sürekli siliyordum. Sonra silgim bitti. tabi çoçuk aklım hemen aydınlandı. Bitmeyen silgi yapacaktım!

Hemen kolları sıvayıp bütün her şeyi tasarladım. insanlığın hizmetine sunacağım icadım şöyle olacaktı: orta büyüklükte bir silginin arkasında silgiye yapışık olan bir aynı büyüklükte bir geri dönüşüm aparatı olacak. Silgiyle sildikten sonra artanları o aparata atıp sonra tekrar silgi haline getireceğim. sonra fikrimi kağıtlarla birlikte hocaya verince. Hoca "bu çoçuktan bir halt olmayacak galiba" bakışları atmıştı Ki ben bu bakışların "bir halt olmayacak" manasını içimde yıllar süren akisler sonunda anladım. icadım yarıda kalmıştı. üzülmüştüm.
Sperm tutmayan su.

Banyoda fayansa yapışıyo amk.
Yumurtalı pilav.
(bkz: iki elle arkadan bele dokunma hareketi)
su çorbası.
(#28859522 )

Açık eksi oyu icat ettim, kimse odullendirmedi.
görsel

resimdeki cihaz el yapimim. o beyaz kutu sayesinde ona bagli 10 cihazi oturdugum yerden kablosuz kontrol ediyorum. usenmeyi birakirsam kutuya ekleyecegim bir parcayla internetten kontrol edecegim.