bugün

Bir soru cümlesi.

Üzücüdür ki benim bir amacım yok henüz.
Yemin ederim bilmiyorum.
asgari ücret alan kesime sorulmaması gereken sorudur! adamın ne amacı olabilir ki zaten?
Mutlu olmak istiyorum.
kendi yaralarımı sarmak ve hep ileriye gitmek.
Guzel,duzgun bir insan olmak bir de baki kalan bu gokkubede bir hos sedamiz olsun demis buyuklerimiz.
(bkz: yok)

yok amına koyim. düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. şu an ağlamasıyla uykumu bölen bebeğim ile uğraşmam gerekirken ben slow Türk dinleyip sigara üstüne sigara yakıyorum. kaçan trenlere arkasından bakıp kalıyorum.

neyse bi sigara daha yakayım.
Bir amaç edinmek.
hokage olacam.
kitap yazıp, bir tatil beldesinde mütevazi bir ev alıp tek başıma orda yaşayıp gün boyu balık tutmak.
Hayatımın her döneminde belli başlı amaçlarım oldu gerçekleştirdim yada yapamadım ama hepsinin sonunda aslında bu amaçların çokta değerli olmadığını öğrendim.Halende var hedeflerim ama gerçek amaçlarım onlar mı bilmiyorum her insan ister güçlü olmayı ama asıl mesele güçlü olmak mı bu tartışılır belkide böyle bir düşünce yapısına sahip olmayıp sadece güçlü olmaya ve hefdeflerime odaklanabilseydim hedeflerim 1 çıta daha yukarda olabilirdi.
Hiç....
boş beleş yaşamak.
görsel
Öncelikle güçlü olmak, bugünleri atlatmak. Gerisine bakarız.
hayatta kalmak ama bir yandan ölümü arzulamak.
(bkz: Hayallerim)
(bkz: Hedeflerim)
(bkz: Kendim)
iyi biri olmak.
Cevabı bulunduğunda insanı huzurlandıran, on yüz bin adım ileri taşıyan soru.
görsel
görsel
Ya onu bi bulamadım ben. Küçük bir mümin mi olsam diye düşünmüyor değilim. Hayatının bir amacı olsun sözünü duyduğumdan beri düşünüyorum ama yok yani.
Sonuçsuz bir soru.
insansız bir yaşam alanı, balık tutup doğal otları tüttürmek.
Hayallerim bile ıssız bir adaya düşmek üzerine.
Psikolog kadın arkadaşlar bir analiz etsinler beni.
hiç bir amacım olmadan 1 gün geçirmek.
Dünya denilen sınavdan A+ Alıp ahirette karşılıgını almak .