bugün

gene kadın yazarlar buraya hayallerini en ince ayrıntılarına kadar yazmışlar.

Yazmakla olmuyor sayın yazarlar.
yan cepheden bakıldığında sırtın hafif çukur, poponun hafif dışa çıkık olması.
ayak bilekleri ince.
baldırı hafif kalın.
gerdanındaki kemikler belirgin.
memeleri su damlası modelinde.
sırtının popoya doğru olan bölgesinde çift gamze.
popo ovalinin küt bitmesi.
kollarında kıl olmaması.
yüzünde ayva tüyü olmamalı.
saçları gür ve omuz hizalarında olmalı.
boyu sandalyeye oturduğunda ayakları yere basacak kıvamda olmalı.
gözleri büyük olmalı ( memeden daha önemli )
görsel
hayal artı eldeki eşittir elde var sıfır.
bi daa evlenmek gibi bir düşüncem olmadığı için öyle bir hayalim yok.
Yoktur sanırım öyle biri biz de hayallerle avunuyoruz işte.
Hayalimde kalmış eştir.
scarlet johanson.
Kemik gözlüklü yuvarlak yüzlü beyaz tenli 1.70 boylarinda normal kilolu sacları erkeksi derecede kısa kalçası dışa çıkık kokusuna önem veren yemek yapmayı bilen etrafa pek bakmayan tek amacı ailesi ve yaptığı iş olan sadık göğüsleri ne asiri buyuk ne asiri kücük küfür kullanmayan zeki kültürlü gezmeyi seven şikayet etmeyen mümkünse doğulu olmayan birisi . Bulacağım elbet koca dünya sonuçta .
gözlerinin içine bakarken sigara içmek istediğim kişi eşim olsun çok isterim... ama var mı öyle biri... *
gözü çekik olsun taştan olsun.
yakışıklı.
Mutluyum. Mutlu kalıp, huzurla öleceğim birini istiyorum.

Yormasın mesela. Elbet kavga ederiz de, hep etmeyelim. Konuşarak anlaşabilelim. Sorun yaratmak yerine sorunları çözmeme yardım etsin. Anlayışlı olsun. Kolayca pes etmesin, savaşalım ya. Kolay olan ne var? Ben karşımdakinin vazgeçtiğini görünce bırakan bir insanım zaten. Çabalamam ki.

Doğru anlaşılayım. Yargılamasın beni. Değer gördüğümü her alanda hissedeyim. Saygı duysun. Sadık olsun. Geçmişi sürekli kafama kakmasın. Hatalarımı ya da yanlışlıklarımı kafama vurmasın. ihtiyaç duyduğumda yol gösterebilsin. Doğal olsun. Samimi ve sade.

Ağlayabileyim ya. Valla. Üzüldüğüm zaman sarılıp ağlayabileyim. "Acaba ne düşünür?" diye düşünmeyeyim.

Mesela beş parasız kaldım. Olur. Bu şekilde, maddi ve manevi destek gereken zamanlarda değişmesin. Aynı kalsın. Hatta, mümkün olur mu bilmem ama, daha çok sevsin.

Sözlü olarak çok kişi, "Korkma, son nefesime kadar senin yanında olacağım." dedi. Lakin, bunu hiç hissetmedim. Hissedeyim isterim mesela. Hissedebileyim bunu.

Duygu ve zekası ile bana farklı bakış açıları göstersin. Beni geçmişteki insanlarla aynı tutup, yan yana getirmesin. Güvensin. Geçmişte yaşadığı güvensizlikleri ve sorunları ilişkimize yansıtmasın.

Ya, işten çıktığımda koşa koşa eve geleyim. Onun da eve benim gibi koştuğunu hissedeyim ya.

Çok şey istiyorum, lakin ben böyle biriyim. Biliyorum, muhtemelen böyle bir hatun kişisi girmeyecek hayatıma. Keşke girse.
ana ve balarından ne gördülerse odur.
çok konuşmasın, hatta mümkünse hiç konuşmasın yeter.
hanım hanımcık oturmasını kalkmasını bilen.
merhametli bir insandır. kısaca bir düşünün göreceksiniz hem önceki ilişkilerinizde hem de çevrenizde ne kadar merhametten uzak insanlar olduğunu.
ya bu;
görsel

ya da bu;
görsel

ikisinden birisi olabilir.
aga çok bişey istemiyorum;

Beni seven birisi olsun sadece. Ki birlik beraberlik olsun iyi günde kötü günde.
senin sevdiğin değil de seni seven birisi en önemlisi. boşanmış bir insan olarak bunu söyleyebilirim. ama eş meş boş işler kimseye evlenmeyi tavsiye etmem.
Benimki viski gibi olabilir. Bayıldığım tek şey.
deli olsun yeterli. delilik iyidir. teşekkürler.
iletişim uzmanı, aynı zamanda tüccar, ortamlarda bilge ve zeki olarak bilinen ancak otoriter ve huysuz bir adam isteyenler dm.

boyum da kısa ayrıca.
ee gülü seven dikenine katlanır.
görsel