bugün

volvo c30... bir gün alacağım sözlük,şahitsin.
(bkz: nissan skyline gtr)
audi q7.
Koenigsegg Trevita. tartışmasız birincidir. dünyada sadece 3 kişinin sahip olduğu yaratık. 1018 beygir gücünde olması da cabasıdır.

edit: isveçli otomobil üreticisi de koenigsegg yapımı olan * arabamızın teknik özelliklerine göz atalım:
0-100 km: 2-9 sn
0-200 km: 8.7 sn
0-200-0 km*: 13.5 sn
Max hız: 400+ kmh
Duruş mesafesi (100-0): 32 metre

edit2: artı bikaç özellik daha. sırf siz yazarlarımız için..
şehir dışı yakıt tüketimi (100 km): 18 L
ortalama yakıt tüketimi (100 km): 22 L
kuru ağırlık*: 1280 kg
bagaj kapasitesi: 120 L
benzin deposu: 70 L
uzunluk: 4293 mm*
genişlik: 1996 mm
yükseklik: 1114 mm
alt açıklık: 10 cm
dönüş çemberi çapı: 11 metre
motor ağırlığı: 178 kg *
motor hacmi: 4800 cc *
ekipman listesi: özel parlayan gümüşi beyaz karbondan yapı, çift hava yastığı, kanatçıklar, sunroof, güçlü pencereler, değiştirilebilir pedallar ve vites kolu, abs li karbon seramik frenler, hidrolik sistem, güçlü direksiyon, navigasyon, arka kamera, DVD, CD, i-pod bağlantısı, radyo, klima, dijital alarm ve bilgi sistemi, G sensor, deri kaplama, çatı istif çantası, güçlendirilmiş alüminyum jantlar vb...

bana ait olan at gibi cümlelerini çıkaracam neresini eksileyecen bakalım eksici başı. hep aynı adamsın beni takip edion de mi?
(bkz: etox)

ne de olsa yerli malı, yurdum malı.
volkswagen eos
cenaze arabası... * sözlük yazarlığı insanı çabuk tüketir evlat...
cadillac eldorado
görsel
audi a3.
önünde arkasında eskortlarımın yarış edercesine koruduğu bir makam arabası, markası da volvo olursa hiç fena olmaz. *
ayağımı yerden kessin yolda kalmasın daha ne bana ne uçan kaçan sıçan arabadan, arabanın işlevi bir yerden bir yere götürmek onu yapsın yeter.
http://www.modifiyem.com/...-turbo-rst-600-lm-110.htm
(bkz: audi tt)
(bkz: range rover)*
ford mustang shelby cobra gt500kr
(bkz: bmw x6)
(bkz: anketistan)
anket tipi bi el arabası.
nefes alsın şey pardon ayağımı yerden kessin yeter.
"pat pat" diye tabir edilen bir araba. "binemedim bi yaa..."
(bkz: murat 131)
birincil favorim lamborghini gallardo' dur. yukarıda bi entryde de belirtildiği gibi gallardo da farklı bi asalet var. konsept tasarım olarak da audi irobot hayallerimi süslemekte. hatta bi filmi bile vardı bu irobot' un will smith' in baş rolde olduğu. filmin adı da irobot.
tren sesi çıkartandır. dizel.
ölen dedemin passat 1.6 2004 gök mavi volkswagen aracıdır.
(bkz: honda accord)