bugün

bana nickaltı giren benim için çok güzeldir.
iyi bir fizik, düzgün eller, güzel bir giyim , siyasi ve kültürel uyum.
Kendisi acem olup kedi gibidir.
görsel
Seks üzerine kuruludur benim.
deli dolu hayatin anlamini sorgulayan. mumkunse bilimle ugrassin 30 sene sonra falan isinlanmanin son formulunu falan yazalim sonra da fazla zeki oldugumuz icin sizofrenlikten intihar edelim. oyle iste
Kırmızı saçlı. Yeşil gözlü. Çok şişman olacak. En az 3 dil bilecek. Sinema repertuvarını beğenmeliyim bir de. O zaman aşık olabilirim.
masumiyettir.
Ufak tefek,şirin,sade,narin bir kadın. Kadın gibi olacak böyle sahiplenebileceksin, kollarına alıp öpüp koklayabileceksin. Hafiften nazlı olacak,gözleri çipil çipil olacak,kıskanç olacak böyle tatlı tatlı paralayacak seni. Bu kadın güzeldir hem de çok.
herkesin,daha doğrusu coğu insanın bir güzelliği vardır,bakmasını,anlamasını bilmek gerekir.
erkek yakışıklılık anlayışım: tercihen çekik - monolids ve epicanthic foldlu gözler, tercihen biraz dolgun elmacık kemiği (ama kadınsı değil), çok da sönük olmayan yumuşak dudaklar, yüzde biraz geniş ama boy olarak çok da uzun olmayan burun, v çene veya çok yuvarlak olmayan çene - yuvarlak olsa da sorun değil ama... çok fazla spesifikasyon yapıyorum, iş yakışıklılık olunca *-*.

kadın güzellik anlayışım: her kız güzeldir diyeyim, nasılsa çekim hissetmiyorum. 0 spesifikasyon, kolay ve sevdirici. keşke biseksüel olsaydım ama olunan bir şey değil, yani boşver...
insan olsun, nefes alsın demiyorum insan, insan diyorum.
zayıflık ve doğallık.
Beyaz tenli kızları ayrı tutalım onların güzellikleri tartışılamaz.
Gülüşte, bakışta, çabada ve merhamette gizli olan güzelliktir.
20'li, 30'lu yaşlar kaş göz endam allah ne verdiyse, 40'dan sonra sapyoseksüel. 50'den sonra tekrar kaş göz ne verdiyse.