bugün

Açık kahve.
daha çözelememiş renktir.
Mavi.griye benzetende var.
bukalemun gibiyim amk, yeşil bir tişört giydiğimde yeşile dönüyor. nispeten koyu bir renk kıyafet tercihimde ela oluyor.

çıplak iken dikkat etmedim.
ela-yeşil arası gidip gelir. hınzır oyunlar yapar.
sol göz sarı-lacivert.
sağ göz kırmızı-beyaz.
aslında benim gözlerim kahverengi, güneşe bakınca ela, sana bakınca fena oluyor.
Yesildir efenim.
titanyum elası.
allah vergisi.
Bir türlü karar veremediğim renktir. Ela mı yeşil mi arada kaldığım garip bişi. Arkadaşlarım yeşil diye tutturuyor ama bence gayet belirsiz.

Not: Diğer yazılanları okudum da, aynı dertte yakınan bir sürü arkadaş varmış. Napsak kulüp falan mı açsak, "gözü yeşilimsi ama ela da denebilirlerler kulübü" gibi.
Kendim bilmesem de çevrem ela der.
koyu kahverengi, ayrıca siyah göz yoktur. Sadece Hz. Muhammed S.A.V'de olduğu rivayet edilir. Muhtemelen siyah göz kusursuz,perdesiz bir göz olabilir.
patlıcan mor'u.
bak yeşil, yeşil....,
eladır, bol açık kahveli, bol sarılı, bol yeşilli bi ela. tabi satürn ve mars ın konumlarına göre mavi de oluyo -yazar uykusuzluktan saçmalamaktadır, ela gözlüdür kendisi-.
normalde kahverengiye çalan yeşil.banyo yaparken siyaha tonları olan yeşil. zikişirkene de mavi motifler taşıyan yeşil.
mavidir. kıskanın.
belgrad ormanlarındaki ağaçların gövde rengi.ihihii
normalde ela kızlar sordu mu yeşil diyorum.*
Normalde ela, oğlanlar sordu mu yeşil diyorum*
bence bok yeşili. ama çevremdekiler daha çok ela ela ee e e andır may ambirella diyorlar. sanırım yeşil.
Mavi, yeşile çalan mavi. Boy 1.81, tool sola meğilli. Başka sorusu olan.
Yeşilin en orta tonu, dünyada toplam 12 kişide varmış, bunlardan 10 tanesinin de bir ayağı çukurdaymış.
masmavi.