bugün

büyük burunluyum.
Sağ profilden brad pitt, sol profilden çağatay ulusoy, önden kadir inanır, arkadan rihanna gibiyim. Gözlerim havaya bakınca kırmızı, yere bakınca siyah, denize bakınca yeşil, aynaya bakınca ela.
kört kobeyn.
şu videoyla bütün taliplerime selam ederim.
http://www.youtube.com/watch?v=lznJC_dcQOA
3+1 dombili.
otururken üzerine rakı kadehi koyup, kumandayı da yanlamasına koyabilecek kadar göbek.
1 55 boy, 65 kilo, 35 numara ayak.
omurgam sağa doğru hafif kayık.
buna bağlı olarak bacaklarım yan basmaktan ötürü çarpık.
burnumda kemer var ve bu muntazam olabilmeye ramak kalmış yüzümü çirkin yapmış. ama sadece bu değil gözlerim de hafif şaşı bakar.
yine gözlerimin renk tonları birbirinden farklı, biri açık kahve diğeri bal sarısı.
tenim oldukça pürüzlü, yer yer balık pulu görünümü var.
saçlarım oldukça seyrek ve ince telli ve anlım da hava alanı gibi açık.
ellerim romatoid artrit hastalarının elleri gibi ve parmaklarım da buna bağlı olarak çarpık.
tabi boyuma göre şişman bir vücudum var ve ayaklarım da etli ve gayet orantısız.

ama beni bu halimle sevenler var bu güzel.
bunu niye yaptım bilmiyorum ama böyle.*
Sisko. Net.
fabrikadan çıkmışcasına aynı olan özelliklerdir:
http://galeri.uludagsozlu...zlu-%C3%A7ekirdek-559230/
Gamzem var, sanırsın gamze değil belediye çukuru.
eni = boyu
1.77 + kirli sakal + 86 kilo + ela göz.
1.65 boy,50 kilo, kızıl uzun saç ve kahverengi göz.
şişman değilim. merak edenlere söyleyeyim.
(bkz: 20 cm damarlı)
arızalıyım.
Kendim üye olmasaydım eğer, gözlüklü, şişman ve sivilcelidirler derdim. Fakat üye olduğum için bu genellemeyi değiştiriyorum. Sebebi ise fiziksel özelliklerimin bu genellemeye uymaması değil tabiki. Benim gibi dış dünyayla barışık yaşayan bir insan burada bulunuyorsa, başkalarıda vardır kanımca. Ama şu bir gerçek ki toplumda kendini ifade edemeyen, kendine güvenmeyen kişilerin çoğu internet köşelerinde vaktini öldürdüğü için tahminimce çoğu en başta saydığım özelliklere sahiptir. Hatırlayın chat' li yılları. Güzel veya yakışıklı olan zaten dışarıda işi götürüyordu. Ama ezik tiplerde oradan ilişki kurmaya çalışıyordu. O günlerden kalıntılar hala sürmekte. Burayı sevgili bulma platformu olarak kullanan kişiler az değil.
1.75 boy, 70 kilo, ortalama uzunlukta kahverengi saç, mavi göz.
1400 gram beyin.
iki bacak, iki el, burun göz kulak tam takır. iç organlar da sorunsuz işliyor. e ee başka ne olabilir ki.
1.78 boy. 90 kilo. Buğday ten. bir de cumsavlığın verdiğin ciddi bir surat.
186 boy 91 kilo mavi goz beyaz ten siyah sac ama ne hikmetse kizil sakal lan.
kara
kuru
diri
popom 2 yanaktan oluşmaktadır.
(bkz: akıl almaz gerçekler)
güncel Önemli Başlıklar