bugün

Konuyu açanın din hakkında hiçbir bilgisinin olmadığının göstergesidir (bkz: saygısız)
Hz süleyman dır.

Peygamber hayvanlarla karıncalarla bile konuşuyor. isinlanmayi yapabilir. Rüzgara biniyormus lan daha nolsun.
(bkz: hz barbarossa)
bazı arkadaşların konuyla alakalı hiç bir bilgisi olmamasına, yani hiç bir peygamber ya da aydınlanmış kişiyi tanımadan, onlar hakkında bir değerlendirme yapabilecek potansiyelde bir toplum ürünü olduğu gerçeğini yadsıyarak beyninde vardığı sonuçları bize göstermiş anket başlığıdır.
ibrahim ve musa.

ibrahim çokça adım öndedir tabi. ilahi dinlere göre en önemli 2.adamdır. 1.adam zaten kendi dinlerinin peygamberi.

musa nın da hikayesi hoş.
Favori peygamber ne . Gorende favori yemeğini soruyor adama bak.
hz şaban.
Futbol takımına oyuncu mu seçiyorsun kaarrdeşşiim dedirten
Başlık.
Benim ki nuh peygamberdir. O kadar hayvanı gemiye topla falan ayrıca gemş yap tufan vs. Zor iş vesselam.
Moderatörlere sesleniyorum bir an önce bu başlığı silin. Ayıptır yav resmen dalga geçiliyo dini değerlerimizle.
isadır. Kitapta bile bi başka bahsedilir ondan. Durumu ademle bir tutulur. Çok acılar çekmiştir. Delikanlı adamdır. Atayizler, isa hiç varolmadı falan diyorlar. Yapmayın. Kahramanımı benden almayın.
Bende isa yı daha ılımlı buluyorum diğerlerine göre gerçekse en çok güç bahşedileni ölüleri diriltme v.s leveli yüksek peygamber kendisini öldürmeye kalkanlara tek atabilirdi ama atmamış kill salmış havarilerine öyle yani support gibi birsey.
Isa iyi hoş ama sanki biraz da kibir var zat-ı alilerinde. Romalılar gelirken bile bile ölüme gitmiş diye biliyorum. Eğer bu anlatım gerçeği yansıtıyorsa bu kendini feda kültürü bence kibirli bir tutum ama sonuçta peygamber olduğu için saygılar bizden.
Hz adem. Bir kadın tarafından mağdur edilen ilk insan ve de ilk erkek.
Hz yusuf köle olarak gittiği mısırda aziz olmuştur yaşamının her kesitinden ders çıkarılabilecek bir peygamber.
Hz. Muhammed (s.a.v).
Zülkarneyn. Çelik bilek bir peygamberimizdir kendisi. Adeta tapıyorum. Adamım.
Yazarların eti budu ne ki favori Peygamber seçiyor. Peygamberlerin favori yazarı olur.
muhammed' dir.

adam bir kere zeki kardeşim. "islamiyet gönderilen son din, ben de son peygamberim" demiş. sonra kim gelip "ben peygamberim" dese siktiri yiyor..

arada birileri çıkıp bi update yayınlamaya çalışıyor ama o da hikaye..

muhammed topuktan kesmiş olayı.. bravo.
Hz. isa dır. Hayatında eline silah kılıç almamıştır. Hz. Musa da var o da asasını silah olarak kullanmış olabilir bilmiyorum.
ayırt etmiyoruz ,hepside çok iyi insanlardı .
güncel Önemli Başlıklar