bugün

Kısık sesle konuşmak olabilir. Kulağa yakın kısık sesle konuşmak çok rahatlatıcı olabiliyor.
itirafları okumak sanırım.
Ve ergenlik anılarını okumak.

Öpüşme sahnelerini gözümü kırpmadan izlebilirim.
bu günkü zikrimizi ihmal etmiştik.

(bkz: la havle)..
Gece ışıkları söndürüp, karanlıkta banyoya girmeyi seviyorum. Böyle bir ortamda mastürbasyon yapmanın anlatılmaz bir zevki var.
Tabi ayağımda terlik ve duşakabin çıkışında kaydırmaz paspas var.
Dikkatli olmak gerek.
Avuca flatus eda eyleyip elalemin burnuna dayamak.
Bir gün sokağa çıkıyorum. Her gittiğimde hayırlı işler dememe rağmen cevap vermeyen suratsız bi tekel bayii var.

Yine yapıyor aynısını. Ulan akşam senle mi yattım da tavır yapıyorsun bana diye posta koyuyorum. O da ne diyon lan sen diyor. O an bi uçan tekme atıyorum ona. Böyle masanın üstünden falan uçuyorum ama. O sigara paketlerinin olduğu yere yığılıyor. Bense masanın üstünde ayakta kalıyorum. Bi daha selamımı almazsan senin geleceğini sikerim deyip çıkıyorum. Alışveriş de yapmadan çıkıyorum haa öylesine havalıyım.

Fantezim bu.
dünyanın en güzel şehirlerini bedava uçak biletiyle, ne uçağı la, ışınlanaraktan varmak suretiyle.. her bir şehirde bir kuruş harcamadan istediğim her şeyi yapabileceğim imkanların hazır olmasıyla beraber, her şehirde ayrı bir kişi olacak şekilde, o memleketin kendine özgü renklerinde en güzel kızlarının hizmetçilerle beni yaşatmasını istiyorum. Bişey değil amk, 3-4 ay yeter.. sonra ameleliğe devam. Lütfen hesaplayın, gözümde büyüttüğüm kadar zor bir şey değilse evi arabayı satıp bunu yapmak istiyorum.
müşteri hizmetlerini arayıp kızlara semt isimleri söyletmek.
istanbul'da çok gezmek, farklı semtlere gitmek.
nutella yemek...
kulak emmek.
sarışın hatunlarla grup seks. ikisini kafa kafaya tokuşturup 3 lü öpüşmek.
fatih terim ile karşılıklı sohbet etmek.
abd veya almanyaya yerleşmek.
film açıp sahneleri tekrarlamak, aynı anda aynı şeyleri yapmaya çalışmak.
mikremin çıtır'ın edeleli kollarıylan kapıda belirivermesi. Aniden ve apansız.*
birimizden biri uyurken.
Jakuzide sevişmektir. Dudak dudak öpüşürken hatunun eli de suyun altında olmalı tabi ki. swh.

görsel
Onu benimlen garı bilir.
KENDiME SAKLASAM DAHA iYi SAnırım.
(bkz: facesitting)

fandazi gibi fandazi.
enteresan fantezilerin oldugu baslik. hepiniz yanacaksiniz.
Ofiste hızlı seks..
Bir kolumda ups boobss bir kolumda lookin benim eve pul kolleksiyonuma bakmaya gidiyoruz.
Yaşamak
Yaşamamak
Ölümsemek
Ziyan olmak.
Pişman olup bir avuntuyla onu bastırmak.
Ayran ile çikolata yemek. Evet fantezi.
arabadayken ne zaman önüme bisikletLi biri çıksa arka tekerleğinden şöyle bir koyup uçurmak istiyorum ama yaptığım şeyin hem vicdana hem de kanunlara aykırı bir şey olduğunu bildiğimden eyleme geçiremiyorum tabii ki. Ama hayal etmesi bile güzel; arkadan bi koyunca bisikletli öne dogru tepe taklak uçacak. O anı seyretmek Doğrusu çok zevkli bir şey olsa gerek...
Partnerin koltuk altına bosalmaktir. Birçok yerine boşaldım, burasını atlamışım niyeyse. Yakın zamanda Allah nasip eder inş.