bugün

Eskiden küçüktük ilkokula giderdik o zamanlar kendi çabamızla Anadolu lisesine girdik ne mi oldu peder bey beğenmedi tabiki halbuki oc komşu Çocuğu ankara fen e girdi zaten bunlar ben benim hayatımın içine etti nerden geldiniz arkadaş başka ev mi yok ülkede amk.sonra yıllar geçti işte dün babamı inşaat işçisi ile karşılaştırdım sonuç malumunuz hüsran.sen yıllar yılı benim hayatımı zehir et şimdi kendi aynı duruma düşünce senin derdin ne de? Hiç yakıştı mı?
25 gün sonraki ygs olandır.
6 tane poşeti 1 büyük poşete sığdıran anneler annelerimiz, çocuklarının başlarına gelebilecek kötü şeyleri tahmin etmeden bunu yaparlar. araba ile kısa, yürüme ile uzun bir yolu aşmamız gerektiği an yolun tam olarak ortasında büyük poşetin tutulduğu yerin elimizde kalması ile beraber küçük poşetlerin hepsini yola bok çuvalı misali düştüğü an... yaklaşık 25 dakika kadar önce yaşadığım ve ağzıma ne geldiyse saydırdığım durumdur.
Az önce oldu. Sevdiğim kızın kalbini kırdım. Bir kaç gün önce. Ve henüz aklım başıma geliyor. Neden çünkü bok var. AMK bi bırakın rahat rahat yaşayalım. Yok, mesaj attım az önce. Niye atıyorsun ki mesaj. Mal.
manisa milletvekilinin referandum sonrası istediğimiz olmazsa iç savaş çıkar beyanı.

sağlam indirdim sabah sabah. allah kitap acımadım.

edit:uyarıldım. manisa akp il bşk.yrd. olacak denyo imiş bu beyanın sahibi. bana soracak olursanız hepsi aynı bok. babadan oğla nesil.