bugün

gezmek, yüzmek ve yemek yemek olarak sıralanabilir.
Sigara, seks, uyku.
mis gibi yumusatici kokan yeni degistirilmis nevresim ve yagmur sesiyle uyumak. harika duo.
sol taraf tamamen futbol konulu ağırlaşmış. insanların futbol yüzünden bu şekilde bölünmesi çok hoşuma gidiyor.
Soğuk suya atlamak başka çare yoktur.
Televizyon açıkken uyuyakalmayı seviyorum. Git yerine yat dediklerinde o uykuyu bulamıyorum.
yorucu geçen bir gün sonrası koltukta uyuya kalmayı seviyorum.
yürüyüş yapmak, müzik dinlemek, film izlemek.
şırdan.
vanilla sky.
troll başlıklara girip dümdüz küfür etmek. bende tamamen antidepresan etkisi yaratıyor.
yol. uzuuun kivrim kivrim dağ yollarinda tek basima guzel muzikler esliginde araba kullanmak. seyahat etmek. bir yere varmak icin degil. sirf yolun ve yolculugun keyfini yasamak icin. gunlerce haftalarca gidebilirim.
Deftere sinmiş kokusudur. Bir de kayısının çağlası ama bunun konuyla alakası yok.
Profiterol, şu an camdan içeriye giren toprak/asfalt kokusu bide lezler. Sonu güzel bağladım.
Yemek yemek.
yemek yerken bir şeyler izlemek.
Gotham
Şarkı söylemek
Ölümden dönmek falan.
şu sıralar kendi kafamdan uzaklasmak.
Karanlıkta, sessizce oturmak.
yanlız kalmak uyumak.
bilgisayar, konsollar ve steam hesabım. bir de blizz. bir de bethesda. bir de origin. bi' de uplay var.

bunlar dışında oturup camış gibi kendi ellerimle yaptığım kısırımı kaşıklamak. bol limonlu. mantarlı makarnayı çatallamak. nutellayı emmek. çünkü "yemek" fiili pek yeterli kalmıyor. bir de manboobslarımı okşamak.
Temiz çarsaf kokusu. Bu koku insana anti deprasan etkisi yaratırmış ve bunu bilim adamları söylüyor.
deniz, kum, güneş, araba, tek başına yolculuk. ama asıl sevdiğim şey uçmak. bir bakıma yalnızlık, seviyorum yalnızlığı da.
Kesinlikle yatağım ve yastağım. Evet şu aralar bir yatağım olmayabilir ama olunca çok seveceğim biliyorum.
Erik olmayandır. Nasıl yiyorsunuz anlamıyorum ki.