bugün

Piyasa da onlarca gazoz var.Yerel gazozlar,büyük markaların şişe gazozları,yabancı markalı gazozlar vs vs .
Merak ettiğim sözlük yazarlarının en çok sevdiği gazoz markası hangisi olduğudur.
Not:Lütfen büyük bir çoğunluğun bildiği gazozlar arasından tercihinizi yapın.
Not2:Favorim Niğde gazozu.
Gazozları bekliyorum.
(bkz: zafer gazozu)

Yerel kazozları severim. Hatta sadece yerel kazoz içerim. içlerinde en çok denizlinin Zafer gazozunu seviyorum.
beyoğlu gazozunun zencefilli olanı vs diğer gazozlar diye bir versus olsa beyoğlu havada karada alır.
niğde gazozu.
(bkz: Zafer gazoz)

Ancak yeşil yani eski Zafer gazozu olacak. Beyaz olanları bana diğer gazozlardan farksız geliyor ama yeşil olanları efsane gerçekten.
Bodrum gazozu.
(bkz: Niğde gazozu) tek geçerim.

Edit: ne oldu ya bu gazoz size ne etti?
niğde vs zafer kapışsın bakalım.
uludağ efsane gazoz.
Yeşil zafer gazoz kesinlikle. Denemeden diğerlerine puan vermeyin.
Niğde gazozunu tek geçerim.
Bağlardır net !
(bkz: gagoz)
Uludağ sözlüğe uludağ gazozu yakışır dediğim olay.

Onun haricinde sprite da hoş tabi ama yerli ürünlere yönelmek lazım. Niğde gazozu da nedense bana biraz acımtırak geliyor.
Sensun sensun.
Fruko. Çocukluğumu da hatırlatıyor.

Yoksa çamlıca.
Sensun gazoz.
Niğde gazozu değildir. O ne lan öyle şeker gibi.
Tohat kazozu

Nohutlusu da vaa

Mercimekli si da.
beyoğlu gazozu.
Arkadaşlar çamlıca gazozu ya da sprite alın, 2 parça da limon içine attığınızda en lezzetli gazoza ulaşıyorsunuz. Gerisi boş, laf-ü güzaf.
Nigdeliyim. Nigde’yi de pek sevmem ama Gazozu cocukluk aski.
niğde ve zafer gazozu iyi ama herkes gazoz içtiğini sanıyor. abinin biri bir fabrikadan almış gelmiş çeşit çeşit ben böyle gazozları ilk defa gördüm. naneli hindistan cevizli heralde ihraç ediliyormuş ilk defa gördüm markasını hatırlamıyorum.
Zencefilli gazoz. Yalniz küçük cam sişelerde satıldığı için üzülüyor beni içip atmak.
görsel

iç booolum.