bugün

Müslüm gürses dinleyip kendini jiletleyen ablaların dövmeleri.

Bir tek gülden kan damlamıyor onu da yaptır.
Adabı var, herkese göstercek olsam müzede olurdum.
abla guller silah falan cok varos degil mi ama tabi senin bacagin senin dovmen.
fikir olarak yanina canim anam iyi gider.
görsel

Alıntıdır.

Bacağımızı da buraya atacak halimiz yok herhalde..
Gidip sakız alayım da ben de dövmemi yapayım.
görsel

Kaybolursam bulsunlar diye.

Uzun zamandır yaptırmayı düşündüğüm ama bir türlü ne olacağına karar veremedigim olaydi. Bu tasarımı görünce evet dedim doğdu güneşim. Anlamı fazlaca derin. Bende derin bir insanim zaten ehehe.
üç adettir.
Sırtımda ve sol bacağımın üzerinde olan bir takım dövmelerdir. insanın kendini özgün bir sanat eseri gibi hissetmesini sağlıyor.
Yakarsa dünyayı piyonlar yakar dövmesi gördüğümüz ve seksi diye yutturulmaya çalışılan başlık.

Puanım 3/10
El bilegime de hipokrat kilici yaptirmayi ara sira dusunuyorum.

görsel
(img:#2185339)
*
Metal up your ass!

görsel
Cehennemde kızgın bıçaklarla çekip çıkartılacak olan necasetlerin sergilendiği başlıktır.
Bazı varoş dövmelerdir. Öğk aq.
Özgün ve de erkeksidir.

görsel
traveler hanım inanılmaz sexksi gerçekten, keşke ben kapsam kimse kapamadan. bence hepiniz yazın gençler, inanılmaz paylaşımcı, gönlü bol bir hanımmış. kapısına geleni eli boş göndermez diyorlar.

elinize verir gönderir.
görsel
Zümrüd-ü anka.
karanlik hanim bence hormonlarinizda problem var.
sirtinizdaki sivilceleri efekt yaparak saklamaya calismanizdan anladim.

umarim beyiniz entrymi okur enistemize selam.
Bu platformdaki bireylere dair gördüğüm her sey kopkorkunc aqü nası insansınız.
Vücudumu en güzel şekilde süsler. Yenisine karar verilmiş, en kısa zamanda o da yaptirılacaktır.
görsel
Sağ göğsümde gölgeli bir vegvisir var, çok değer verdiğim bir kadının önermesi, iskandinav mitolojisinin, Türk mitolojisiyle gösterdiği benzerlikler ve sembolün anlamının hayatımın gidişatıyla ironik bir bağlantısı olması nedeniyle bu sembolü seçmiştim.
Kalbimizin üzerinde taşırız sevdamızı.
(img:#2064404)
buraya da bekleriz.
şükür ki bende hiç yok. dövmenin modası geçti zaten. ergenlik dönemlerimde herkes yaptırırken ben yaptırmamıştım, bu benim ne kadar özgün ve kendine güveni olan biri olduğumu gösterir.

Süt gibi bembeyaz lekesiz vücutlar moda şimdi.