bugün

berbere 40.
arkadaşlara toplam 65.
kredi kartına 150 civarı.
okul bitince geçirecekleri krediyi saymıyorum.
biz ölelim amına koyim.
Yaklaşık 125 milyar dölar borcum var.

Çad'ım ben, evet.
24 lira avea, 70 lira kk.
12 bin 60 tl devlete, 470 tl özel bir bankaya, 240 tl tüzel bir kişiye borcum olduğunu beyan ederim. gelir testi yaptırıp gelirimin olmadığını tespit edilmesini talep ettikten sonra, iflasımı açıklamak istiyorum.
Bu yaşımdayım. Şükürler olsun yok.
22 ay sonra öğrenim kredisi, 30 ay sonra ihtiyaç kredisi, 33 ay sonra araba kredisi bitecek. her ne kadar borcumu ödemekte zorlanmasam da, keşke yapmasaydım diyorum. neyse allah ömür verirse 28 veya 29 yaşında borçsuz olacağım inşallah.
(bkz: borç yiğidin kamçısıdır)
6.845,42 TL cik kalmış yurtkura. Öde öde bitmiyor arkadaş.
Kredi kartını hiç hatırlamak istemiyorum.
yorgana göre uzattığımız ayak kadardır.
336 lira telefon faturası. Allah kahretsin Almanya' yı.
1400 lira kredi kartı. Aman bu önemli değil. Bu ay bitirip kartsız yaşama geri dönüyorum oley.
Başka da yok.
Mahmut abiye 3 lira. Iki kek bi şokomel.
düyın-u umumiye kurdurtcak derecedir.
çok şükür kimseye borcumuz yok.
Gss ye kadar olmayan borcumdur. Borçlanmakta sınıf atladık anasını satayım. Kullanmadığım paranın borcumu olur.
1980 tl kartın biri, 500 tl ötekisinde var. Piyasaya 210 tl borcum var. piyasadan Alacağım da yaklaşık 5000 tl param var. Alamadığım için sürünüyom parasıklıktan. iyi niyetli olmak iyidir de suistimal de olmasa tam süper olacak.
Bütün sözlük öğrenci çıktı iyimi dedirten borç hadisesi.

45bın suan, bir iki ay içinde ise 120bın daha borcum olacak sanırım. Kendimi kötü hissettim bir an.
Henüz 5 dakika önce Taze taze, kol gibi girdi.

görsel
0 tl borçlu, 28 bin tl alacaklı durumundayım. Sarı çizmeli ağanın keyfini bekliyorum.

Çöküntü yapacaklara %10 veririm.
Kyk borcum var .
görsel
sıfırdır. hiç yoktur. açık ve net.
ogrenci kredim hem bitti hem de 192 lira borclandım. 192 lira efenim.
bi allaha can borcumuz var başka da borcumuz yok.
Bu ney yahu?
Arcım borcum yok benim.
10000 tl ye yakını kapatıldı, kalan 1400 tl + 350 dolar.