bugün

insanların yaptığı boş muhabbetler. saçma sapan, konuşmuş olmak için konuşmak..
Endüstri mühendisliği bölümünde fizik 2 gösterilmesi. Peki ama neden? Birincisi çok tuttu ikincisini de gösterelim?
Turkiye' de ne olursa recep tayyip erdogan'dan bilmek. Dogal affet olsa bile rte yapti diyenleri anliyamamak.
Ördek sahibi insanlar neden bu kadar şanslı...
hayatın gidişatı ve insan ilişkileri.
2 kişilik evde neden 7 tane diş fırçası olduğunu asla anlamadım.
herkes akp'nin adalet ve kalkınma partisi olduğuna inanıyor ama amk'nin adaletli mert korkusuz spor gazetesi olduğuna inanmıyor, bir türlü anlayamıyorum neden?
Çok güzel bir entry bile yazsam bile bazen neden eksilendiğim. Ya da eksileyen insan nasıl bir kişiliğe, kültürel kapasite-birikime ve hayat görüşüne sahip?
3 yıldır dil bilimle uğraşmama rağmen iki anadili olan insanların hangi dilde düşüneceğine o an nasıl karar verdiğidir. bir sürü iki anadilli arkadaşıma bunu sorsam da tatmin edici bi cevap alamadım, onlar da bilmiyor.
neden ölmüyoruz? Sahiden de her şey çok sıkıcı ve yorucu değil mi? Ölsek, ölebilsek ya biz.
Irkçılık yapanları hiç anlamış degilim nasıl olurda o insan kendine benzemiyor diye sevmez dışlar hakaret eder çok ilginç.
annesinden dayak yiyen çocuğun anne diye ağlaması.
kainatin genisliyo olmasi biseyin genisleyip buyumesi icin arkasinda bosluk olmasi gerekir ..eger kainatin arkasinda bi bosluk varsa sikismamasi icin onunde genislemesi lazim ee onun arkasindada bosluk var o zaman ...gelde uyu simdi..
kendim'dir.
insanlar bu kadar iki yüzlü olmayı nereden öğrendi?
halısaha maçında neden hep yenilinir.
*o.b.e.b - o.k.e.k
*almanya yenilince bizim de yenilmiş sayılmamız
*umumi tuvaletlere fotoselli lamba takılması
* osmanlı'da ve ilk türk devletlerinde han, hakan, padişahların gücünü tanrıdan aldığına inanıp kabul edip sonra da ülkenin başındakini tahtından indirme çabaları. Diye uzar gider liste.
bir insan nasıl ateist olabilir ?

geçen parkta bi tanesi vardı ağlattım lan adamı. biraz fazla güldüm heralde ondan olsa gerek.

adam diyo ki şimdi bütünh bu evren tesadüftür.

bana bi gülme geldi hacı. o biçim yani. az ötede teyze vardı bi tane olayı anlattım ona teyzenin ilk sözü;

oğlum gidin sigortalı bi iş bulun.*
grev yaparken halay neden çekilir ?
ateistler neden bu kadar havalı.. Hani inkar ediyosun tamam da bu artistlik ne??
"sen olmasan da sensiz olmuyor" şarkı sözü.
Bir insan nasıl olur da tüm çabasına rağmen hala başarısız olur aklım almıyor sözlük...
(bkz: al dostum bir sneakers ye)
Çarpma ve bölme işlemi neden toplama ve çıkarmaya göre öncelikli? 2 gündür düşünüyorum bi anlam veremedim. Bi mantığı var mı yoksa matematikçiler oturup bi yerlerinden mi uydurmuş bu kuralı. Kafamda deli sorular..
twix reklamı, sağ twix sol twix ne ?
güncel Önemli Başlıklar