bugün

Güncel anlamıyla aşk, gerekli likidite ihtiyacını karşılamak için finansal bir çaba iktisadi bir histir.

ana ait değildir. Uzun ya da kısa vaadeli bir yatırımdır.

Tüketici toplumların bilfiil uğraş edindiği cüzzi ya da dev bir sermayeyle dahil olduğu bir çeşit kar ortaklığıdır. eğer şahıs işletmeleri zarar ederse ilgili sözleşme acilen feshedilmelidir. Bu kararı doğru uygulayan fertler zamanla şirketleşeceklerdir.
Çoraplarım merserize kızlar bi kere versenize.
Tanımlanamayan bir tabirdir.
Karşılıklı aşka inanmıyorum.
Aşık olmak için platonik olmak lazım. Çünkü aşık olmanın sebebi o kişiye duyulan aşırı arzu, aşırı istektir. Bu yüzden aşk bi nevi takıntı. O kişiye ulaşıldığı taktirde aşk duygusu yerini büyük bir sevgiye bırakabilir.

Bununla beraber, dediğim gibi karşılıklı sevgiye inanırım. Milletin aşk dediği benim gözümde kocaman bir sevgidir. Aşk bambaşka bir şey olsa gerek.
biten bir şey olduğunu biliyorum sadece.
(bkz: #15796906)
Sonunun ne olacağı belli de olsa, yaşanmaya değer..
onsuz hayat fotosentez.
gelip geçici gereksiz bir histir. tabi ilahi aşksa o ayrı.
yaşanan en büyük mutluluk çekilen en büyük acı.
Ben asktan nefret ediyorum cunku insanin icinde surekli olan bir duygu insan bu duyguyu birine vermek istiyor asik oldugum insani cok severim ama ask duygusuna sinir oluyorum para gibi paranin varligini da sevmeyiz ama parayla aldigimiz bir gomlegi severiz ama o gomlek icin paraya ihtiyacimiz var belki de ask lazimdir cunku ask olamzsa belki cogu insan evlenmezdi insan nufusu azalirdi.
seks.

aşk ne lan!

ne kadar yakışıklı olursan ol pipin 3 cm ise kız koşarak uzaklaşır.

ne kadar güzel olursan ol domalmasını bilmiyor, her seferinde uff aşkm canm acyr yeah dersen erkek pantolonunu çeker yoluna bakar.
Hiçkimsenin bulamadığını düşünüyorum.
bir kızı görüyorsun ve güzelliğine tutuluyorsun sonra adına "aşk" diyorsun. Bu kadar basit mi aşk? bir insana değer vermek? Onun için kaygılanmak, üzülmek, uykusuz kalmak? Kendini hiçe saymak 2 göz 1 burun için, o kızın doğarken seçemediği güzelliği için yapılabilir mi?
beni bulmadı ki görüşüm olsun.
Bazen içten içe üzülmek bazen boşluğa dalmak, bazen de sebepsiz yere gülme sebebidir, aşk.
aşk yaşanır anlatılmaz .
aşk, asırlar boyunca masum yürekleri kandıran bir noel masalıydı, milenyumda ise şehvet odalarında kirli çarfalara sinen bir kaç damla terin kokusuydu. Kandırdılar bizi. Seni tanıyorum derken bir bekleme salonundaydık. Ve seni her şeyden çok seviyorum diyenlerin kalbinin misafir odalarındaydık. Çok fena kandırıldık. Güvenimizi sattık şeytana bir hiç uğruna. Güzel yalanlar uydurduk kendimize. Sonra onlara uyuşturucu tesiriyle inandık. Asırlar boyunca adem in çocukları el yapımı tanrılar yaptı onlara hediyeler verdi, yalancı ilahlara kurbanlar sundu her daim lucifer i din edindi ama kendini kurban eden tanrı nın sevgisine, acısına defalarca ihanet etti. aşk diye bahsettikleri bir günah kadar nankördü. Kandırdılar bizi. Biz de kandırılmayı seçtik. Yalanlara inanmak daha basitti. Oysa özgürlük gerćeği bilmekti. Gerçek ise acı verdi. Tüm bu tükenebilirlik kuşakları, dünyanın her yerine yayılan kavimleri ozmandias melankolisinin kucağına itti. Acı çekerken bile masum değildik. Aşk kirlenmekti fakat güzel deģildi. sadece bize öyle geldi.
Sonsuzluğa giden iki biletiniz vardır. Iki biletten birisi sizindir, ikincisi aşık olduğunuz insanın. Aşk sonsuzluktur.
kaçan kovalanır bu kadar net daha bişiy yazmaya gerek yok.
tek cümle ile aşk yoktur diyorum hele birinin bana aşık olma ihtimali binde sıfır bile değil.
unutulmayandìr hic bir zaman. ilk zamanlarda her gece aglatandìr. daha sonraları unutursunuz ama o unutmak deildir artık acıya alışmaktìr.
alışkanlık tır.

Insan önce etkilenir, sonra hoşlanır, en sonunda sever...

aşk bambaşkadır. Onsuz, gündelik hiçbir aktiviteden keyif alamamaktır özetle.
yakın sanmak uzakları,
yanmak ama ısınmamak..
kalbine göç etmek istemek,
ama takılmak dikenli tellere.
Sonra mı?
Sonrası hep sızı, yüreğinin derinliklerinde hiç geçmeyecek bir sızı.
güncel Önemli Başlıklar