bugün

başka çaresi yok.
geçmişim ne mal lan.
Açım. Şimdi mutfağa gidip kim yemek hazırlıycak .Pizza istesem mi acaba ? 30 dk geç gelir belkide beleşe getiririm.
kimse karpuz uzerinden siyaset yapmasin.
yalnız yaşamak ne zormuş.
çay koydum,demleniyo,içmeyi düşünüyorum işte.
bizim hayatlarımız ne ara bu kadar karmakarışıklaştı?
Acaba bu sene kardeşim hangi liseye yerleşecek?
Emine hoca bizim okulda devam edecek mi?
Bas agrısı, ıc sıkıntısı, konusacak kımsenın olmaması, yalnızken mı mutluyum yoksa bırı varken mı; fakat bırı varken neden hemen bıkıp bırakıyorum yoksa yalnız mı mutluyum sorunsalı. Cıdden neden oyle oluyor ya, manyak mıyım ben?
o kadar su içmeyecektin kızım.
iftar kaçta ?
niye böyle oluyor? çok mu iyisin, hayır. çok mu kötüsün,hayır. ama neden böyle? bende çok sıkıldım herşeyin seni bulmasından.o manasız hızdan,o dengesiz psikolojinden,o asiliğinden,o naifliğinden,o o.. kısacası senden sıkıldım. herşey çok hızlı.saatler,günler,aylar,yıllar. bu hız içerisinde hareket edemiyorum. herşeye,herkese sus demek bile o kadar zaman alıyor ki.
Eve gitmek.
bazen sayfalarca yazsan, sabaha kadar konuşsan, bir resmin anlatabildiğini anlatamazsın.
"oğlum meğer bir insan için en boktan duygu pişmanlıkmış lan."
geçmişteki pişmanlıklarımdır. arada bir oturur sakin kafayla düşünürüm, böyle... nerde hatta ettim, kimlere yanlış yaptım açık ve net bir şekilde ortada oluyor.

üç, beş kişiden özür dileyeyim en iyisi. baya bir ezmişiz.
2 ay kadar hiç uyusam kimseyle konuşmasam kapışmasam.
ben aslında bi' deliyim.
uyudu mu acaba neden cevap vermiyo.
Sözlük yazarlarının an itibariyle düşünceleridir .

Başlığı okuduğumda ne düşünüyorum diye düşündüm ama başlığı okumadan önce bunda 250 gün önce yazdığım entrlerimi oylayan yazar arkadaşlarımın o entryleri nasıl bulduklarını ve pc'den girince kendi eski entrylerimi gözden geçirmeyi düşünüyordum .

Birde buraya yazmamadığım düşüncelerim var . Asıl o düşünceler beni düşündüren .
neden bu kadar boktan bir tatil geçiriyorum, neden ??
Yarın nöbete gitmekte neyin nesi şimdi.
Sahurda iyi yemek var la ohh yeriz şimdi... (Canı çekenler bakmasın.... Köfte Patates var ben uyarımı yaptım)
geçmişte yaşanan uçak kazaları belgeseline dizimag üzerinden devam mı etmeli,lolde oyun mu atmalı yoksa siktir olup gidip yatmalı mı ? hangisine kaçmak gerek ?
ne olacak? *