bugün

Sözlük yazarlarının aklına takılanlardır.
-acaba arkadaşlarım(eski mi demeliyim) benim için bir şey yapacaklar mı ve durumumuz ne olacak?
-mutlu olabilecek miyim yoksa eski günlere geri mi döneceğim?
-ne zaman öleceğim?
-güzel şiirler yazabilecek miyim?
-evlenecek miyim?
-bu ülkeden ne zaman ayrılacağım?
-şarkılar söyleyebilecek miyim?
-bir enstürman çalabailecek miyim?
-bir vosvosa sahip olabilecek miyim?
-gerçek bir dost bulabilecek miyim?
-mükemmel olabilecek miyim?
-her zaman yaşamak istediğim tüm hayatları yaşayabilecek miyim?
-kitaplar yazabilecek miyim?
-birkaç dil öğrenebilecek miyim?
-ileride hayatımı nasıl kazanacağım?
-hayatımın en başına tekrar dönme şansım var mı?
Benimkisi vb. Sorular ile uzayıp sonsuza erişecek olan kuruntulardır.
nerede bu 4.nesil yazarlar diye takıldığım konudur.
Seçimlerde ne olacak? Koalisyon hükümeti kurulacak mı kurulacaksa kimler olacak? Erken seçim olursa akp kazanır mı? Vb.. Şeklinde giden sorulardır.
ona mesaj atıp atmamak konusunda öylesine kararsızım ki. beni özlemiş midir, attığım mesajı gördüğünde tepkisi ne olur? onu çok özledim, yapamıyorum, olmuyor...
oytunkarana neden bu kadar çok kafayı takıyolar.
işte kafamı bu kurcalıyor.
bu adam size ne etti gardaş.bilelim.
evet.
bu aralar aklimi kurcalayan sey dunyanin bitmek bilmeyen enerji ihtiyaci.
ya hep böyle giderse, o zaman ne olacak?
Yıldızları gece yani güneş battıktan sonra görüyorsak, yıldızlar güneşin ışığını yansıtıyorsa, bizden milyonlarca kilometre uzaktaysa, aynı düzlemde de olmadıklarına göre ve güneş sadece varsayalım 12 saat yoksa biz yıldızların kaç saat/gün önceki hallerini görüyoruz acaba?
Allah allah düşündüklerim doğru olamaz diyorum, ama başka ihtimal de bulamıyorum. Düşündükçe çözemiyorum, çözünce elime ne geçecek bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim bir cevap bulmazsam eğer.
Kandırılmış olabilir miyim ?
Yeniyüzyıl Üniversitesi yazsam mı yazmasam mı?.. hayır ya mutsuz olursam ne bok yerim? Dönüşü var mı? Of sözlük of.
görsel
Bi isim var olursa sozlugu satin alicam hehe.
bazen demokritos un kafasını yaşamak istiyorum. kendisi benim arkadaşım olur da.
Ben bu evi niye aldım ki amk. bilardosu hba'sı stüdyo ses yalıtımı var balkonu yok. Balkon yok amk. Balkon yoksa çay da yok kız da yok.
güncel Önemli Başlıklar