bugün

akp e muhalifi, murat karayalçın veya mansur yavaş destekçisi değilim. ama bu yılki yerel seçimlerde bu i.melih gökçek in kaybetmesi tek beklentimdir.

isterse akp tüm belediyeleri alsın ama bu i.melih gökçek kaybetsin. insanların gözlerine baka baka bu kadar yalan söylenmez arkadaşım!

ayrıca hiç bir insan, ne yaparsa yapsın bu melih gökçek ile cezalandırılmamalı. insanlık adına ayıptır bu. kimse haketmez böyle bir şeyi!

başka da beklentim yoktur. arz ederim...
diyarbakır'ı ak parti'nin alması en büyük beklentimdir ama hayal kırıklığına uğrayacağımın farkındayım.
başımın bağlanmasını bekliyorum.
oyum beni everene.
Tkp adaylarının seçime girdiği her bölgede halkın oyları ile yerel iktidarlara getirilmesi ve akabindeki genel seçimlerde burjuvazi partilerinin , arkalarındaki tekellerin , finans oligarşilerinin sosyalizmin yükselişi karşısında götlerinin üç buçuk atışına şahit olmak şeklinde özetlenebilecek çeşitli beklentilerdir.*
geçersiz, boş oy oranının artması.
karayalçın ve gökçek in oylarının eşit çıkması. neden bilmiyorum. içimden geldi.
evlerin balkonlarına bağlanan bayrakların sökülmesi.megafonlu araçların susması.
hiç kimsenin sandığa gitmeyerek, bütün siyasi partilere hayatlarının dumur unu yaşatmasını bekliyorum.
istanbul köprü fiyatlarının artması.
doların fırlaması.
benzine alkole doğalgaza zam gelmesi.
istanbul "bayrampaşa" otogarının isminin "selam" olarak değiştirilip, otogarların "haremlik-selamlık" yapılması.
üniversitede okuyan yabancı öğrencilerin otobüs indirimlerinin %50'den bedavaya çıkması.
hiç kimsenin oy atmaması öle kala kalsınlar, utançlarından dünyayı terk etsinler.