bugün

Sözlük yazarlarının 10 kasım programlarıdır.

Evet ben 10 kasımda sağlam bir partiye katılacağım, sakın yanlış anlamayın dostlar yeğenim Baran 20 yaşına basıyor o’nun Doğum günü partisine katılacağım, inanın ki müsait olsaydım o törenlere katılırdım.
Baran'ı bi kere deni iki kere sikeyim..
törene gitmek mesela .
cuma gününe denk geldiği için cuma'ya gideceğim. evet.
görsel
Ankara ya Anıtkabir e gitmek çok isterdim ama maalesef vize haftama denk geliyo :(
Unifeb grubuyla anıtkabir de olunur.
muhtemelen mesaide olacağım sabahtan akşama kadar ancak saat 18:00 sularında mesaim biter bitmez ona koşacağım, her zaman olduğu gibi.

umarım 29 ekim'de olduğu gibi gece geç saatlere kadar açık olur, aksi takdirde rapor ayarlamam gerekecek. konu hakkında bilgisi olan yazarlar varsa mesaj kutucuğumu şenlendirebilir.
28. Yaş günümü kutlucam.(gerçek) Ne tuhaf ya. Ben bunca yılı ne ara yaşadım. Daha dün çocuktum ve teşekkür etmeyi bile düzgünce söyleyemezdim, dilim dolanırdı.. Babam yanlış söylediğim kelimeleri düzeltirdi.

Şimdi ana dilim haricinde konuşabildiğim diller var. Babam yaşlandı. Ondan daha fazla maaş alıyorum.
Ata'yı ziyarete gidilecek.
Babam küçükken beş çocukla gitmekten hiç yorulmazdı. Artık benim yeğeni götürme vaktim geldi.
vize haftası da olsa,
sınav da olsa,
tabi ki de anitkabire gidilir.
bekleriz efenim.
Anıtkabir’e gidip;;; şaka lan şaka saat 9 u beş geçe ayağa bile kalkmayacağım.
Antalya sahilde yürüyüş yaparken atamı anacağız ailecek coşku ile...
Sabah babaanneme beni uyandırmasını tembihledim. Saygı duruşuna durup ağlama geleneğimi bu sene de gerçekleştireceğim.

Edit : sonra uyuyabilirsem geri uyurum.
Edit 2 : uyanabildim.
gönül ister ki anıtkabirde olayım. fakat hiç istemediğim bir yerde çakılı kaldım.
görsel

Şu şekildedir.