bugün

Az önce sevgilim başkasına "yaliimm mi ?"
yazmış haa ben fesat düşünmüş olabilirim belki dondurma yalayacakti sevgilimmm beni affet la.
Not vermeyen hocalar ve tuttugu notu kimseye gostermeyen kiz. Vize haftasinin yaklasiyor olmasi ve calisacak hic birseyin olmamasi.
Ayrica gelen kargonun adresimde guya beni bulamamasi ve kargonun geri posta olmasi.
Üzülmeye zamanım yok hayat kısa...
Hayatın kısa olduğunu bilmemize rağmen üzüldüğümüz şeylerdir.
Kıza siktir çekmemdir. Pişman miyim asla yine olsa yapar miyim kesinlikle. Peki hala seviyor miyim evet mal miyim %100.
Şu son iki hafta boyunca güvendigim her kim veya ne varsa hepsi teker teker yıkıldı.
Motorumun rektefiye olması üzmüştü hemde çok; cebimden 400 lira daha fazla çıktı diye debelenirken daha kötü bir şey oldu.

Dibimdeki insan beraber büyüdüğüm insan eşinden ayrılmaya karar vermiş. Tek celsede biter bu diyor. Dünya başıma yıkıldı, yemeden içmeden kesildim resmen. Sıçayım motoruna para değilmi çalışılır kazanılır ama insan kalbi, onuru, gururu, sağlığı çalışmak ile kazanılmıyor.
4 saat öncesi babamla trafik kazası atlattık. Şükür bize bir şey olmadıda arabanın sol kaporta tampon farı pert bi gövdesi kaldı işte.

Ulan nakliye aracı babamı sollamaya kalktı. Kamyonsun sen napıyosun? Sözlük yılların soforudur sofor az kara plotudur babam. 12 sene babamin servisiyle gittm geldim okula bir kere bir sürtme bile olmadı ama bugün bildiğin gümlettik. Hayir araç oyle bi hız almışki duramadı bizi bile sürükleyecekti babam degil baska biri olsaydı zincirleme kaza garantiydi neyseki ucuz atlattık. Danga adam yol ayrımı için yapilmis kaldirima carpmamak icin bizi harcadı.

Adamda babamın arkadaşının şirketinin aracıymış kaza anında sofor tarif edince babamı tanımışlar aradılar bizim arabalardan abi kusuruna bakma filan bakalım ne olacak beklemedeyiz?
Bir can yitip gitmiş, unutulan sessiz bir can. Lise yillarından tanıdığım bir çocuk.

Hatırlarım en büyük tutkusu ders calışmaktı, etüt odalarında sabahlar halinden hiç yakınmazdı. Sessizdi, kimseye bir zararının dokunduğu görülmemişti. Fakirdi, yokluk suskunlaştırıyor da insanı kimi zaman. Epey fukaralık Çekmis bunu da yeni öğrendim. Önce mühendislik kazanmış, sonrasında yetinmeyip tıbbı tutturmuş iyi bir dereceyle. 5. Sınıfa devam ediyormuş taaki gecen güne kadar.

Hayallerine bu kadar çok yaklaşmışken, anne babasının da
umutları yitip gitmiş o suskun canla birlikte. matemi hissetmek gerekiyor, bir babanın sessiz matemini...
Babama Konulan Koah Teşhisi. Zor be sözlük.
Babam ı kaybetmem bu hayatta beni üzen tek şeydir.
bir yavru kedinin vahşet duygusu içinde 8. kattan atıldığını öğrendim.

o anasını siktiğimin evladı da ona gaz veren orospu çocukları da umarım kafanızı israil bombalarından kaldıramazsınız. umarım israil askerleri sizi böyle atar çatıdan. kanını siktiğimin orospu çocukları. yavru lan o kedi. ananın amına israil yapımı füzeler girsin. ananın amına bilimum her şey girsin.

8-9 yaşında velet. aynı şekilde yok olursun diye dua edicem hergün.
Amatem'de staj yapan arkadaşımın whatsapp'tan attığı ses kaydı oldu. Madde bağımlısı biri çok güzel saz çalip söylüyor. su gibi sesi vardı. Arkadasım yeni geldiğini bir türlü bırakamadığından filan bahsetti. Arada herkesi toplayip böyle çalıp söyluyormuş. Nedendir bilmem ama o türküyü dinlerken kendimi ağlarken buldum.böyle güzel bir yeteneği olan insanın bir toza minik bir hapa bağli olması sarkıyı okumasındaki içtenlik. Ne bileyim sözlük anasını sattığımın dünyası çok değişik nasıl uyum sağlayacağımı şaşırıyorum. Rabbim başta bu abinin ve bunun için mucadele verenlerin yar ve yardimcisi olsun.
Finaller.
hiçe sayılmak.
Babasının kucağında ölen bir çocuğun, polis tarafından gerçekten ölüp ölmediğinin anlaşılmasının gerekliliği.
ardı arkası kesilmiyor ki. hangi birini söyleyeceksin.
Sevmediğim biri yüzünden sırf onun beni sevmesi ihtimaline karşılık yakın arkadaşım dediğim insanla bağlarımız kopuyor ve bunun sebebi onun kıskançlığı dile de getirmiyor en son bunla yüzyüze geldiğim için farkettim için üzüldüm.
Hoslandigim insanin sevgilisinin kucaginda snapte görünüyor olmasi. 1 haftada kucaga oturuyormus meger.
kimse beni anlamıyor amk sözlerim neden sürekli çarpıtılıyor bunu yapan müdür 35 yaşlarında bide . üzülüyor insanlar tez canlılar , ilk düşündüklerini söylüyorlar , strateji mıtrateji kafaları almıyor düz geldiler öylede gidecekler yazık ya kitaptan kormayın okuyun abi .
73. Yorum baya uzdu ve koydu bana su an.

Ha bide ayrildigim sevgilime 2 yakin arkadasimin pespese cikma teklifi etmesi.
Nescafenin bitmesi.
Şehrimde şehit var.
-Okulumun tek dersten uzamasi.

-Benim okulumun mayis da bitmesi ve tum arkadaslarim sehir disin da oldugu icin gorusecek kimse olmamasi.
Zor bir dönemden geçerken o çok güvenilen sevgilinin bencilce davranıp hayatınızı zehir etmesi. Böyleleri insanı birçok şeyden soğutuyor. Sen gözün kapalı güvenirsin. Yanında sanırsın. Hele ki öyle anlar gelir sadece varlığını hissetmek yeter. Bu duyguları hissettiğiniz insan bencilse mutluluğunuz uzun sürmez. Hayatınızı olumsuz etkiledigiyle kalır. Bencil insan çok zorsa demek.
güncel Önemli Başlıklar