bugün

her gün olumsuzlukları paylaşarak ayrışıyoruz.

yok "o, onu demiş", yok "diğeri şuncuymuş", "yok çıkarmadan sana 5 atarımmış" falan.

hadi gelin, bugün birbirimizi neden sevdiğimizi paylaşalım. paylaşalım ki yakınlaşalım. sözlük, ılıman bir hal alsın, sevgiyle kucaklaşalım. kırmayalım, onaralım.

sizleri çok seviyorum. neden mi?

1) pırıl pırıl insanlarsınız.

2) potansiyel sahabısısınız.

3) gerçekten çok çok iyi kalpli insanlar var bu sözlükte. imdada koşan, bildiğini paylaşan. (az önce bile yeni biriyle tanıştım. eve gelen yardımcılara, ustalara bir gün evvel yemekler hazırladığını söyledi. bakın, böyle eşsiz insanlar var burada)

4) eğlencelisiniz, komiksiniz. bazen katılarak gülüyorum sizlere. bir yaşlı için katılarak gülmek önemli bir statü göstergesidir.

5) kiminizin şahane memeleri var. ama bu sizi sevme nedenlerimden biri değil. zira 62 yaşındayım ve performans sorunları çekiyorum.

yukarıda arz ve izah etmeğe çalıştığım üzere, ben, kendi adıma sizleri sevme nedenlerimi 4 maddede özetledim.

gelin sizler de paylaşın nedenlerinizi! sözlük'ü bir papatya bahçesine boyayalım mı bugün balım?
HASsas nihatı seviyorum çünkü çok hassas biri.
beni neden seviyorsunuz hadi anlatsanıza dinleyim biraz.
sevdiğim yazarların yazdığı entry'ler bazen beni güldürür, bazen acaba haklı mı diye sorgulatır, bazen ise dertleri olan kimselerin moralini düzeltir. niye sevmeyeyim ki ?
Hicbirinizi sevmiyorum tek amacım vakit gecirmek. hepinize hayirli forumlar.