bugün

-TASO
-POKEMON
-KUTU iÇiNDE UZUN SAKIZ
-POWER RANGERS.
meybuz
görsel
artık pek nadir uğrayan "mutlu günler".
çocukluk güzel şeymiş be annem, deyip geçiveriyorsunuz.**
Kent mino sakız.
teleferik. kanatsız uçak derdim hep teleferiğe. ne zaman görsem aklıma gelir hep.
geçtiğim bir yol var orası.
erik ve kayısı.

--spoiler--
ağaçları vardı da.
--spoiler--
bixi cola.
intihar eden çekik çocuklar yüzünden asla almama izin verilmeyen sanal bebek.
murat kekilli lanet olsun murat kekilli. bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz, sen bile tutamazsın yıldızlar tutamaz, bir uçurum gibi düşerim gözlerindeeeeen, gözlerin beni tutamaaaaazzzz. abi bunca yıl sonra bu sikko şarkıyı her bir notasına her bir es'ine varana kadar biliyorum.
*tasolar(pokemon tasolarından önceki wb karakterlerinin tasoları).
*trt radyo günleri.
*pinokyo bisiklet.
*micro genius atari.
*ankara lastiği ayakkabı.
*mavi önlüklü ilkokul çocukları.
eski komşularla bir araya gelmek.

çok güzeldi lan.
(bkz: pez)
(bkz: olacak o kadar)
(bkz: taso)
(bkz: pokemon)
(bkz: 90larda çocuk olmak)
9 aylık 31 gibi ayıp isimli oyunlar.
herkes barbi bebekle oynarken ben kara şimşekle oynardım. siyah arabaları çok severdim. tesadüf bu ya büyüdüm ehliyetimi aldım ilk arabam yine siyah ve spor bir arabaydı. aynı cocuklugumdakı gıbı, hiç barbi bebek oynamadım ben. zaten kendım barbi bebege benzıyordum.
"salatalık, ekmek, domates" kombınasyonudur. hepsınden teker teker aldıgım lokmalarla ıt gıbı topun pesınden kosmayı becerebılırdım. Bu nasıl bısey bılır mısın amın oglu ? agzında sıgara dururken denıze atladıgın anda sıgarayı agzında ters cevırıp dıpe dalmak , sonra bı balına edasıyla dıpten cıktıktan sonra agzında ters olan sıgarayı tekrar cevırıp dubaların ordan sahıle bakarak keyıflı keyıflı sıgara ıcmek gıbıdır.

anlamadın dı mı ? Okuz herıf.
panasonic cep telefonu. aileye giren ilk cep telefonuydu, hafiften takoz. bir gün sonra kullanıma açılcak demişlerdi. şimdi s3 mü s4 mü alsam diye dolanıyorum ayak altında. kafama sıçım.
cino kıt kat kat gıbı cıkolatalar bası cekerken, java motorlar, beyaz cercevelı gunes gozluklerı, babamın sesımı kaydettıgı kasette yer alan dort bes yaslarında soyledıgım sarkılar, tahta merdıven, orgu makınesı...
Dr. Alban.
piknik ve finger bisküvi.
(bkz: play station oynayan insan).
sokaklarda oynayan çocukları görmek.
commodore 64.
yedi numara ve çiçek taksi.
tom&jerry.