bugün

yazar olmaya özendiren, yazarlarda ise sevindirik olma haline sebebiyet veren yüce tümce...
(bkz: ayar sigortasi)
(bkz: devlet buna bir sey yapmasi lazim)
daha cok reklam alindiktan sonra olabilecek durum.
(bkz: Biz herşeyi sözluk için yapıyoruz parayı hayır kurumuna verin)
(bkz: zall ın sözlükte 5000 işçi çalıştırması) *
Yazarların performansı esas alınması halinde, entry girişini hızlandıracak hede..
"tanesi 1 YTL den entry girerim, sigorta, yemek, yol, sendika istemem."
sitenin kapanmasına yol açıcağını düşünüp üzüldüğüm hadisedir.
parça başına ücret alınması doğru olacaktır.
pulp fiction:

toplam Entry: 2336
Toplam başlık: 321

hala tık yok. bari sigorta yapın kardeşim. olmadı ticket gönderin ymek yiyelim. en kötü ihtimalle ajdar anik konserine bilet istiyorum.
tımar sistemine dahil edilmesi gerekenlerdir. devletin bir geliri bağlanmalı ve yazarlar arasında entry başına pay edilmelidir.
sözlük sahibini sıkıntıya sokacak bir eylemdir...

sadece maaş bağlamakla kalınmıyor, bunu sigortası var, muhtasarı var vs.vs. gibi ödemeler yüzünden devlete gebe kalınmasına yol açabilir. bu vergiler zamanında ödenmez ise sözlük icraya bile gidebilir... *
boş zamanlarımda sözlük yazarlığı yapan kullanıcıların * internet erişim ücretlerini karşılayabilmesi için gerekli olan paranın tanzim edilmesi durumudur. ** * *
almayayim alana da mani olmayayim dediğim olay. servetim bana yeter de artar bile.

(bkz: kefenimin cebi yok)
(#1691980)
herşey paradır karşılıksız birşey yapılmaz bu dünyada herşeyin bir bedeli olmalıdır savının destekleyicisi söylemdir.

bkz: para puşta yakışır
para puştamı yakışır?
para puşta yakışırmı?
bağlansın ben ıtıraz etmem, sözlüğe karşımı gelecez.
söylemlerının, duyulmasına sebep olacak teklıf.
(bkz: asgari ücret + sigorta + yemek + yol + prim)
Paraya sıkışık olduğum şu günlerde ilaç gibi gelecek olan eylem.
görüldüğü üzere tüm yazarları memnun edecek bir olaydır. ama imkansızdır kanımca.
olması gereken durum. efendim devir kötü. geçim zor. ek iş bile kesmiyor. ne yapalım yani? hırsızlık mı? bakın çok ciddiyim. sadece biraz uykusuzum. o kadar.
(bkz: hayal bunlar hayal) * *
zall dan zam istemek durumudur ki ne de kafiyeli oldu değil mi sözlük?!
eşit nesile eşit maaş ya da eşit entriye eşit ikramiye gibi geyiklerin de dolaşıma sokulmasına sebep olabilir. *
bir şehir efsanesi olarak kalacak önermedir maseshef...
gerceklesme ihtimali bile sevindiren olaydir. sen cocuklar gibiyim lan, bi gorseniz.