bugün

Bi taraflarını göstermek için bahane edilen başlıktır.
hepisinden nefret ettiğim insan topluluğu. sözlüğe ilk ve son girişimdi. içimdeki şeytanı dinleyip kaydoldum. hayatımın pişmanlığısın sözlük. Kahrolsun düşüncesiz aptal bencil sözlük yazarları.
Aralarında gerçekten yazdıkları kıymetli, zihinleri temiz, takip edilesi olanları var.
Çoğu düzgün başlık açmayı bilmiyor ve bel altı espri yapıyor.. Olgun yazarlar çok az zannımca..
Sabitlenmiş 82 kişidir şu an için ya da 75 bot_add + 7 user.
Nabersiniz ayılar ay ayıcıklar di'cektim. Neyse az önce neler olduğunu farkındasınız sanıyorum! Hehe..

Mesaj kutuma her gün usanmadan mesaj yazan (demek isterdim ama bi Allah'ın kulu kız sen ne ettin dememiş) tüm sözlük halkına güzel bir haberim var geldim artık. Bir süredir android kullanmıyordum e laptop'danda zor oluyor bunla mı sizle mi uğraşacağım yahu! Affedersiniz yani artık ı Phone 7 plus'm varda. Fakirler yazmahahha şaka şaka yemin ederim okulum olduğu halde 2 işte birden çalıştım yinele taksitle alabildim yani. Gerçi konumuz bu değil. Demek istediğim sizi çok özledim ponçiriklerim.
En temiz duyguların insanlarıdır. Evet.
görsel
niteliksiz liselilerdir.
Çoğu ne yazık ki sosyal değil.
Çoğunluk ne yazıkki hayatta değil. dertli ve mutsuz. ölü ama fiziksel değil.
Diğer grup; insan olmaksızın en hassas konularda bile trollük peşinde.
Diğer grup; düşünceli trollerden oluşuyor hassas noktaları asla ellemeden goygoy peşinde.
Diğer bir grup abaza ve ergen karışımı.
Bir diğer yazar grubu var ki onlara göre sizin a dediğiniz a hariç her şeydir. B,c,d farketmez. Öylesine salça olur size sararlar.
Diğer grup etliye sütlüye karışmadan kendi halinde yazan grup.
Bir diğer grup ise; “amaaannnnn dünyanın derdini öpeyim salla, takmayın ezikler ezik misiniz ya?” Grubu.

Sınıflandırmam bu kadar.
Herkese iyi yazmalar hassas konularda trollük peşinde olanlar hariç.
Hepsi iyidir. Tek bir yazarı bile burda kötü diyemem. Hepinizi seviyorum.

Reelde öyle kötüler var ki. Siz bana ana avrat küfür etseniz. Başım gözüm üstüne.
Az çok tanıdığım yada tanıştığım tüm kullanıcıları farklı insanlar kafa dağıtanı mı dersin var oğlu var ama neyse sözlükte tanıştığım herkesi seviyorum iyi ki varsınız.
Sevgilisiz garibanlardır. Lan insanın sevgilisi olsa dışarıda bu kadar güzel hava, ortam varken burada sünepe sünepe entry mi girer.
görsel
içindeki kemik torbalarını kimlerin eline tutuşturacağını bilemeyen insanlar. birçokları toprak yiyor ben dahil.
derhal özel mesajdan çıkıp entry girmeliler.
Son zamanlarda bakıyorum girilen entrylere , arkadaşlar lütfen Türkçeyi doğru düzgün yazın. Klavyeden kaynaklı ufak hataları anlarım ancak bazı yazarların yazdığı hiçbir şeyi anlamıyorum. Burası WhatsApp grubunuz değil.

Moderatörler ne yapıyor?
bazıları okuduğunu anlamaktan aciz olduğu halde yazarlık yapmakta ısrarcıdır.*
Sürekli nick değiştiren yazarlardır.
Takip edemiyorum.
istenmeyen, itik buruk, çulsuz parasız, asosyal tiplerdir.

Zamanını sözlük köşelerinde aslında olmadıkları bir insanmış taklidi yaparak geçirirler.

Kendimden biliyorum.*
ben olduğum gibiyim doğrusu.
her şeyim buradaki gibi.
Ben 1. Sınıfım 8 yaşındayım 3 senedir 2'ye geçemedim. Arz ederim.
Herkesin en içten yeni yilinu kutlar l, bol askli paralı huzurlu mutlu olmasını dilerim. Seviliyorsunuz hepiniz.
güncel Önemli Başlıklar