bugün

insanların kendilerini ifade etme ihtiyaçlarına yönelik düşünülmüş bir güzellik.

uzun süredir insanların ne kadar da çok kendilerini anlatmak ihtiyacı içinde olduklarını görerek böyle bir başlık açmayı gerekli buldum.

artık yazarlarımız hemen hemen her şey hakkında en kişisel ve özel meselelerinde bile soluğu burada alabilirler. veya sadece nasıl biri olduklarını dile getirmek isteyebilir... e tabi sözlüğe kattığım yeniliklerin sayısını ben unuttum. öncüsü olduğum bütün yeniliklerle türdeş olan sayısız başlıklar sözlüğe kazandırıldı ve popülerleşti. kabul ederim ki sözlükteki yozlaşmanın nedenlerinden biri olmuş olabilirim ama ben her şeyi yenilik yenileşme adına yaptım. başka bir niyetim yoktu. yaptığımız işlerin değeri belki de çok uzun yıllar sonra anlaşılmış olacaktır. saygılarımla. kel insan.
Fobim yoktur, hobim az biraz var.
Her türlü başarı benim için motivasyondur, misal yazı yazıyorum güzelce yazmışım bu bir başarıdır ve hemen motive olup sonraki işime geçerim.
Keyfime düşkünümdür az biraz.
Kimseye söz vermem buna ailem dahildir, kendime verdiğim tek söz babamın küçükken beni dövmesi oklavayla hemide ağladım fakat o gece bir söz verdim "kimseden dayak yemeyeceğim" diye 24 yaşıma geldim çok şükür gözümü korkutan yada beni dövecek biri olmadı, sözümü başarıyla tutmaya devam ediyorum.
Sanılan aksine yani genele bakarsak, kimseye benzemem kimsede bana benzemez şunu şöyle açıklayayım mizahı severim ve buna karşılık değerler pekte umrumda olmaz fakat çoğu insan bu konuda sınırlarını çizmiştir.
Sınır demişken asla kendi prensiplerim dışına çıkmam.
13 yaşımdan sonra kafamda çakan şimşekle harekete geçtim, hayat oldukça zordu.
Kısa denebilecek zamanda yakın arkadaş ve akrabalarımı toprağa verdim, ölümün korkusunu bu şekilde atlatmıştım ayrıca bu korkudan sonra kendimi biraz daha iyi denilen işlere adadım.
Arkadaşlarımı iyi seçmiştim, kendileri ile iyi geçiniyorum bayağı iyi elemanlar.
Ufak tefek takıntı yaptığım şeyler var özellikle ikili konuşmalarda karşı tarafı iyi anlıyorum fakat bazen yanlış kelime kullanılınca ortalık gerilsin istemeden bunun nedenini soruyorum, anlaşmayı seviyorum.
Şimdiye kadar hep başardım, ne insanlardan nede baskılayıcı psikolojiden dolayı geri adım attım.
Zamanla gelişen karakterim ve psikolojim ile yıkılmaz denebilecek bir insan oldum.
Henüz 24 yaşındayım önümde uzun yollar var, en iyi planla beraber sıkıntısız ve mutlu şekilde ilerleyeceğim inşallah.
Ayrıca kafa yorduğum meseleler yüzünden ilişkilerim biraz hasarlıydı hep, kendimden emin oluşum ve sağlam karakterim yüzünden istenilen kişi olamadım o kızlar yada kadınlar için ama olsun, onlar sayesinde deneyim kazandım onlara teşekkürlerimi iletiyorum.
Tek konuda uzman olmak yerine, bir çok konuda bilgi sahibi olup, kendi fikrim ve bilginin ışığında ilerlemek bana daha doğru geliyor.
Buraya kadar okumuşsanız, yolunuz açık ve her daim ışıklı olsun.
Kendinize iyi bakınız efendim.
Biraz sonra yemek yiyeceğim. Dunya için küçük benim için büyük bir mesele bu. Bilemezsiniz.

Yemek öncesi rituellerim arasında klasik batı müziği dinlemek vardır. Mutfakta çit çıkmamalıdır. Kafam rahat olmazsa yaptığım yemegi beğenmiyorum. Sofraya yalnız oturmaktan hoşlanıyorum. Sofrada konuşulmasından inanılmaz derecede rahatsız oluyorum.

Yemek yerken konuşulmasına asla tahammül edemem. Yemeği olduğu gibi bırakıp giderim. Bu durumu bilen kimse bu yüzden benimle aynı sofrada yemek yemek istemez.

Hayatımda Her şey her zaman olması gerektigi düzende ve sıralamada olmalıdır. Daginikliga ve sıralamadaki düzen eksikliğine katlanamam.