bugün

Tekstilin ücra köşesinde çiftiğnecilik. Pencerenin dibinde sigaradan bir duman alıp hakkı bulut şarkısı çaldığında efkarla masaya yumruğumu vuruyorum falan. Muazzam.
10 yıl sonra yapacağım şeyi yapıcam.
31 yaşında bir kızım bir oğlumla parktan dönüyor olacağım.

Neden olmasın?
10 sene önce ne bok yediğini anlamaya çalışacak.
muhtemelen 10 yıla kalmaz ölürüm , muhtemelen ölünce de cehenneme giderim , iş oradan sonra başlıyor zaten

planım cehennemi kalkındırmak , abi bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye boşuna dememişler , sen orayı geliştirmek için çaba sarf etmemişsin ki bi sonuç elde edesin , bak önce cennetten bi adam ayarlayıp şol cennetin ırmaklarından kanal çekicez cehenneme , toprağı bi sulayalım yıllardır sıcaktan kurumuştur toprak , toprak suyu yedikçe kendine gelecek , güzel bir ıslah çalışması yaptık mı 2 3 seneye toparlar kendini , sonra daniel massey ve harry fergusoun (soyadlarını birleştirin anlarsınız) ile eldeki malzemelerden nasıl bi traktör ayarlarız ona bakıcaz , tarımı kalkındırdıktan sonra traktör fabrikamızı açarız , zaten sanatçıların çoğu bizde olacağından sanatta da cennete fark atmış olucaz , zaten sıcak ortam olduğundan tatilciler falan da gelmek ister bronzlaşmaya bak seyret amk 10 yılda neler yapacam cehenneme

ulan millet cennetin kapılarını tırmalayacak bizim oraya gelebilmek için hey yavrum hey.
10 yıl sonra 37 yaşında oluyorum. mümkünse evimi arabamı almış olayım. güzel de bir aile kurmuşsam değmeyin keyfime. daha ne olsun, haftasonları ailecek mangala gidelim, oğlumla top oynayalım, kızımla ip atlayalım eşimle çimlere uzanalım, sonrada mümkünse overdose mutluluktan siktir olup gideyim.
27 yaşında ya başarılı bir avukat olacağım ya da hukuk okumuş iyi bir tiyatrocu olacağım. Yani en azından böyle olmayı umuyorum. Ne kadar başarabilirim bilinmez.
10 yıl sonra ölmezsem veya sözlük kapanmazsa yine sözlükte olur boş boş yazarım başka me yapacağım ki zateb.
Büyük ihtimal, yattığım yerin üstünün otla dolmasına hayret edeceğim veya edemeyeceğim, bilemedim.

görsel
güncel Önemli Başlıklar