bugün

evet gençler. gidiyorum artık. buraya kadarmış. götüm gibi bir yer burası. değerli vaktimi buralarda heba etmek istemiyorum. bir şey diyecek varsa ya şimdi ya hiç.
götün çok güzelmiş kardeş.

tamam siktir git.
giderken kapıyı kapat yazarlar üşümesin.
Nick'in gereksiz bir şekilde iddialıymış. Hadi güle güle.
(bkz: bye)
buraya hiç entry girilmeseydi çokdaha net bir "s.git" mesajı olurdu.

sözlük:
-son kararınmı ?
dedi.
ve yazar bir kez daha düşündü
kafa iznine 9582727473737 gibi rastgele sayılar girdi bu kararından emindi evete bastı.
çarklar döndü ekran beyazladı bir ışık patladı ve bir anda... artık ana ekrandaydı ped reklamıyla karşı karşıya. sözlük onu silip atmıştı hemde bir reklam parçasıyla.
Gitme gidince daha çok seveceksin.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/894163/
Nezaket kokan bir veda olsaydı, iyi dileklerimizi sunardık elbette...
Gene de büyüklük bizde kalsın...Güle güle!
bir gidemedim arkadaşlar. ama her an gidebilirim de. moderasyona bağlı. mesela bu entryi girip kaydet butonuna basamadan bile silik yiyebilirim. öyle bir şey.

burada geçirdiğim süre zarfında tanıştığım, keyifli sohbetlerde bulunduğum arkadaşlarım oldu. yer yer eğlendik, yer yer trolledik. yer yer itiraflar başlığına salya sümüklü entry girdik. burası bizim sırdaşımız, bir çeşit bilinçaltımızın dışa vurumu oldu. ama benim ilgilenmem gereken önemli işler var. haydi ben gittim.

sevgiler.

edit: gençler moderasyondan haber geldi, "son bir onay verin" diyorlar. 2 dakika sonra onay vereceğim ve bitecek. çok gerildim.
siktir git diyor.
Geri donucek hissine kapıldım. Aslinda burada mutlu olduğunu hissettiren bir yazidir. bu da hissettigimi neden hissettigimdir.
kapıyı kapat çıkarken soğuk oluyo sözlük, espriler felan.
güncel Önemli Başlıklar