bugün

amacı saptanamamış yazardır.

gerçekten lan avatarlarınıza neden kendi resminizi koyuyorsunuz ki? kedi koyun, çiçek koyun, bok koyun.. ama niye kendi resminizi koyuyonuz..

taam bağyansındır, güzelsindir ve bu güzelliğini sözlük erkeklerine göstertmek istiyorsundur. taam da canım benim burası yeri mi? bence değil. sen bilirsin ama. adı üstünde sözlük lan. bir şeyler yazacaksın, rahatlayacaksın. yazdıklarınla ilgi toplamak yerine başka yollara sapmak trollük lan..

adam saçma bir başlık açıyor, troll ilan ediyorsun.. niye sözlük amacından saptırıyor diye. sen ne bok yiyorsun? oturda iki kelam bir şey yaz. ya da chat sitelerine takıl..

yani kızlar en büyük meme bende yarışması yapıyorsanız problem değil, juri olurum bak..

gelelim erkeklere.. oğlum biliyorum zor durumdasın. karı düşürmeyi amaçlıyorsun. yazamıyorsun da. bari tipten kurtarayım diyorsun da.. yok abicim, yukarıdaki kızla aynı kategoridesin..

ya bir de düşünsenize.. ben sizi belediye otobüsünde görüyorum.. durur muyum bağırırım direkt..

-am göt meme demiştin lan sözlükte.. nabıyyooon, beni bildin mi? bilemezsin tabii. söylemiyorum lan nikimi..

toplum içinde hoş olur mu? olmaz bence..
Resim ile fotoğraf arasındaki farkı bilmeyen maldan daha mantıklı olan yazardır.
kendisine güveniyordur. kızlar mesaj atıp görebilirsiniz. ehe.
Özgüven sahibi yazar.

--spoiler--
Git bak orda ağaç gölgeliği var, orda kendine öz öz güven...
(bkz: iğrenç espiriler)
--spoiler--
erkek koyarsa abazadır karı kız peşindedir.

kız koyarsa kendini göstermek, inbox kasmak amacındadır.

ya bi siktirin gidin denilesi olaydır.
hoşuna gittiği içindir.

bir fotoğrafım var böyle dudaklarımın kenarında sigaram, kaşlarım havada ve omzuma atılı deri ceketim. heh işte bana göre bir yerde hayatımı özetliyor bu fotoğraf.

ne zaman ki bir yerde uğraşmanın gereksiz olduğuna inanıyorsam bu fotoğraf olup çıkıyorum kardeşim, sorma.

sigaramı sıkıştırıyorum dudaklarım arasına cufcuflu trenler misali,
ceketimi atıyorum sırtıma ki bütün hazinemdir bana göre,
ve kaşlarım... kalkıveriyorlar "bu aşk burada biter" dercesine binevi şiirdeki gibi.

garip, hoşuma gidiyor bu fotoğraf ve bütün "profil fotoğrafı" kullanılabilir mecralarda "çaaat" diye profil fotoğrafım olup çıkıyor bu kare.

seviyorum da hakeza.
Cani isteyip koyan yazardir. Oda bizim yazarimizdir.

Ayrimciliga son uleeen.

Edit: kelimeyi takoz etmisim.
orada bir fotoğraf koyma yeri varsa eğer koyması saçma değil yazarıdır. ama olmasa da olur tabi.
Genelde sözlük kızlarının yaptığı eylemdir. Kusura bakmayın hemcinslerim ama nicklerinizle kız olduğunuzu zaten belli ediyorsunuz nedir bu "ben kızım ya güzelim hem de herkes görüp mesaj atsın.d.ddd" havası? denilesi durumdur.
cesur yazardır. sanırım ben biraz korkağım. *
ne yapsaydı, amcasının resmini mi koysaydı. doğruyu yapmış yazardır.
riski seven yazardır.risk almıştır.
korkusuz adamdır ne yapacağını asla kimsenin kestiremeyeceği gizemli zat.
kız ise ben kızım bak demek içindir. evet.
eğer erkekse normaldir iyi yapmıştır.

eğer kadınsa orospudur. net. birileri peşinden koşsun istiyordur.
kendi resmimin boyutunu ayarlasam koyacam da olmuyor amk.
erkekse no problem.
kadınsa have a problem.
Ben'imdir.

Edit: ayırt edemeyenler için söyliyim soldaki benim. Evet.
Kızsa:güzelim,özgüvenim var,mesaj atabilirsin.
erkekse:yakışıklıyım,özgüvenim var,mesaj at.
sonuç:sesli güldürmüştür,yaz gitsin,face den daha kurtulamazken Allah aşkına.
(bkz: icat çıkarma başımıza)
Sözlük la burası instagram değil tivitır değil feysbuk değil. Fotosuyla başlık açıyorlar resmen öyle fotoğraflar birde. Canlarım ya. Çok sevimlisiniz.
Karşı cinse olta atıyordur, açık ve net.
Burayı instagram sanmıştır. Yallah instagrama. Evet.
yanlış yapan yazardır benimkini koysun.

ısrarla bu girdiyi yazmaya devam edeceğim.
Kör topal belki biri düşerde meme avuçlarız diye koymuştur.

Tü amk.
Cibilliyetsizlere bak hele sana ne yaprağım sana mı sorucam nereye ne koyacağımı it...
güncel Önemli Başlıklar