bugün

emeğinin karşılığını alıp çatır çatır kayan moderatör. *
cami yaptırma derneğinin paraları ile antalya'ya tatile giden imamla eş değer bir durum. kınıyoruz efendim
esasında destekliyorum. sözlükte görev yapan moderatörün belirli bir geliri olmalıdır fikrindeyim ve bunun başlığını da açmıştım zamanında. lakin ortada böyle bir şey varsa, moderatörler şunlardır, sözlükten maaş alıyorlar denmeli. yazarlara ibiş muamelesi çekilmemeli. ayrıca moderatörler profesyonel olarak bu işi yapıyorsa, parasını alıyorsa moderasyondaki keyfilik de bitmeli. madem ücret karşılığı görev yapıyorsun, görevini adam gibi yapacaksın, hesap vermeye de açık olacaksın.

ya da siktret. kime anlatıyorum amk. bize ibiş muamelesi yapmaya devam edin ibneler.
inşallah düşüp götünü kırar.
(bkz: allahsız sözlük para gönder bize)
hayda kayak yapsınlar da ... yazarlarını da bu keyiften uzak tutmasınlar. buarada daha kar dusmemis. uludagdaki kardan hayır mi gelir butun ankara istanbul oralaara akarken anca gecelerine katılırlar. ama karsa gidiolarsa bulgaristana avusturyaya gidiolarsa takdir ederim. eee bizim neyimiz eksik derim.
sözlüğe entry yazmak için kalem almak istediğimizde para göndermeyen moderatördür bu.
entry lerimizi silmek istediğimizde silgi de göndermedi.
en azından paralarını gönder dedim çok gördü. düşüp kıçını kırasıca.
(bkz: sözlükten entry başına prim istemek) *
kendisine bizim de kaymak istediğimiz bildirilmeli. bizi de gönderin bir tur da biz kayalım hacı.
(bkz: zall ın bir faşo ağa olduğu gerçeği)
uludağın kayabilen moderatörü olduğunu gösterir. *

ama şu kısım adaletsizliği hazmedemediğimden olsa gerek tıkız ayva yemiş gibi kursağıma oturdu.

--spoiler--
sadece belirli yazarlara para dağıtan bu eşsiz yönetimdeki hortumcu moderatör olduğu sürece diğer para bekleyen yazarlar gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için uğraşırken edindikleri gerçektir.
--spoiler--

hakkımı yiyen ...hadi neyse ben bişi demiyorum.......
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak gene yap)
parayla kayak yapılmaz yırtılıt. ayrıca para yırtmak suçtur. kayak malzemeleriyle kayak yapılır.