bugün

(#41096511)

Uyuyorlar amk. Resmen uyuyorlar.

Vakit geç oldu tabii.

Adam atamızı şekilden şekile sokuyor.

Puuu adamlığınıza.
ecem karaağaç başlığında bula bula benim entrymi mi buldunuz silecek ? entryim de şuydu ;

"Bu haberin dogru olduguna inanmak istemiyor insan. Çünkü bu kadar aptal olup bu yasina kadar yasayamaz biri.

Sana enerji yükleyecegim hahaha"

diğer entrylerin hepsi bilgi veren, tanım içeren entryler mi de hala duruyorlar ?
Boş boş şeyler ile bile uğraştığını görmediğim; soyut, deney ve gözlem yapamadığımız insanların bulunduğu şey. *
çalışan tek moderatör vardır. onun da çalışma saati mi çalıştı nedir eskiden saat 5 yada akşam 7 gibi işlem yapardı ilgilenirdi sözlükle şimdi 11 ila gece 1 arası işlem yapıp ilgileniyor son 1 haftadır 00.30 dan sonra sözlükle ilgileniyor tespitim bu yönde.
aralarından birini uyku tutmayınca sözlüğe bir bakayım dedi sanırım.

yazılan entryleri saniyesinde siliyor an itibariyle.

gerçekten brava. büyük hizmet.

Bu rezil entrye ve sahibine işlem yapmazlar.
Ama biz moderatörün işgüzarlığını yazınca 'provokasyon'diye 10 gün çaylak yeriz.
Merhaba canım, nasılsın?
Kavga dışında pek bir şeye müdahale etmeyen ekip.
şikayetleri asla ciddiye almayan garip bir moderasyonluktur.

ayrıca yılmaz güneye küfür ettiğim için yazdığım entry yi siliyorlar. bizim köyde göte göt denir kardeş kusura bakmayın.

atatürke bir sürü iftira atılıyor kimsenin yazısı silinmiyor ama biz vatan haini birine laf edince entymiz siliniyor.

görsel

geçenlerde dolar arkadaşı şikayet ettim adamlar hiç takmamışlar yazdığım mesajı.

kardeşim adamın nickinde amk yazıyor nickinde küfür yazan bir kişi nasıl oluyorda sözlükte durabiliyor. bu sözlüğün kuralları felan yok mu. oldu bende dolar 8 oldu amk diye nick alayım nasıl olsa banlamıyorsunuz. ben de milleti eksileyim sabah akşam ne de olsa kurallara aykırı değil.

moderatör abi dolar sana kaç para veriyor ben iki katını vericem söz sen şu yazarı banla
kardeş.

küfürlü nick almak doğru mu.

küfürlü nick alamazsın alırsan banlanırsın bu arkadaş banlanmıyor bu işin içinde bir iş var diyorum geliyorsun beni rencide etmeye çalışıyorsun. sıkıntı bu değil sadece yazar kayırma var terörist terörist diyorsun yazın siliniyor.

illaki uludağ sözlük moderasyonunun politik görüşünde mi entry girmek lazım.

şikayet et veya etme sözlük moderasyonu dediğin biraz ciddi olur feedback bile yapmadılar.
Şuraya 20 entry ile milleti yazar yapıyorsunuz, bari takip edin. Nerede troll var burada geziyor.