bugün

Sözlüğün ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir kendini gösterme platformu daha. Tüm mafyatiklere ve kendini mafyatik hissedenlere açık olan bu platformda sizleri yine eğlenceye davet ediyor, aramızda görecek olmaktan mutluluk duyacağımızı ifade ediyoruz.

Unutmadan söyleyeyim, bir kelinsan hizmetidir.

Bu günlerde bende oldukça saldırganım. Kralını tanımam. Çünkü ben bir deliyim. Ve kralı en çok delilerden korkar.

Edit; neden üstüm çıplak diye soran arkadaşa, havalar sıcak. Camda biraz güneşlendiriyorum kendimi. D vitamini alıyoruz.

(img:#2055590)
niye çıplaksın olum.
Anonimliğin olduğu yerde kendini gösterip kanıtlama çabasında olmak neyden kaynaklanır açıklar mısınız rica ediyorum.

Arkadaşım tamam en delikanlı sizsiniz en demir yumruk sizsiniz anladık bi durun yeter artık ya.
Çocuk çocuk işler yapıyorsunuz.
Beylik laflarınız insanları korkutmuyor güldürüyor sadece.
Yok kralmış soytarıymış deliymiş. Ne lan bu, ortaçağ romanı mı yazıyorsunuz?

Neyse adresimi vereyim en iyisi. iletişim kurmaya adresten sonra başlıyorsunuz anladığım kadarıyla.

Edit; nooldu ya foton gitti?
Oğlum bi eğlenelim diyoruz onun da içine ediyonuz. Yuh artık.
sözlük bitmiş, alooo zall uyuma!
sonuna kadar saygı duyduğum, kendilerine asla bir yanlışım olmayacak fotoğraflar ve fotoğrafların sahipleridir. hürmetler efendim.
görsel
Ellerinde kıl dahi olmadan mafya davasına baş koyan tosunların elleridir...
mafyaya bak silahın emniyeti kapalı s (secure) de duruyor , üstelik silah kurusıkı , sakın çıkarıp birine doğrultma, karşındakinde kuru sıkı olmayabilir , en iyi ihtimalle bir yerine monte ederler o silahı, seni mafya bozuntusu seni.