bugün

(bkz: nesebi geniş olmak)
Ben bulur basarim nikahı kevase olmasın yeter.
ya tamam sözlükte yazan her kıza o gözle bakmakta çok malca olur.
ama belirli kızlar var sevmediğim,bunlara ne olacak la? dediğim ama...hepsine de kötü laflar demek seviyesizlik olur.
benimdir.

evlendim evet. sonu boşanmayla da bitse evlendim. ev işi yapmıyordu, sürekli entry falan giriyordu. ''bugün ne yiçez'' diye sorduğumda cevap veremiyordu. tartışmalarımızda ''umarım çaylak olursun'' gibi saçma şeyler söylüyordu. sözlükten mesaj atıp ''2 ekmek alsana'' diyordu.

arkadaşlar siz söyleyin kötü mü ettim? en sonunda ''sus kız'' dedim, sustu. boşandık.
ahan da şöyle olan erkektir...

görsel
aynı futbol takımından seçilen iki milli takım stoperi gibidir. uyumludur.
Burdan öyle pirlanta insanlarla tanistim ki ama iste problem bendeydi.
Belki de uc bes sene sonra gerceklesecek olan hadisedir. Nasip kismet.
(bkz: sevişmeden olmaz) *
boynuzları tavana değen erkektir.
Yok artık dedirtecek erkektir.
Sözlük kızı beyaz tenli ise mümkündür.

Doğrusunu yapmıştır.
Çocukları seven , şefkatli, aynı zamanda vatanını seven bir sözlük yazarı ile olur .
ismet özelin o meşhur kitabını akla getirir.

(bkz: evlenseydik boşanacaktık)
Kendisine yazık eder.

Evlenmeyin bence, yazık etmeyin kendinize. Net.
hali hazirda su versiyonu vardir;

(bkz: sözlük kızıyla evlenen sözlük erkeği) bilenler bilir, bilmeyenler icin; spoiler olmasin.
cinsiyetçi olduğu için daha kolay sömürecektir. kız erkek düşkünü olduğu için kocasının ayağını yıkayacak, ona yemeğini yapacak, kız onun her isteğini yerine getireceği için muhtemelen dayak yerken de sesi çıkmayacak. tabi bunlar sözlük kızlarının(kızsa tabi) %60'ıdır. aralarında bilinçli olanlar asla böyle bir hataya düşmeyecektir elbet.
açık oylaşmadığını düşünen erkektir.
Onu sözlükten kurtaracak evinin hanımı yapacaktır. Artık entry girmek yerine , fikirlerini başbaşa mum ışığında yemek te paylaşabilirler.
güncel Önemli Başlıklar