bugün

Uzun çabalarının sonunda kızın numarasını alamadığı için çirkinleşen sözlük erkeğidir.
iki muhabbetin sonunu numaraya bağlayıp, alamadığında içindeki erili ortaya çıkan, gurur meselesine dönüştüren ezik erkekler bütünüdür.. Sözlüklerden ırak.

Vardı böyle biri. Anlaşılan hâlâ öfkesi dinmemiş olacak ki atarlı giderli entryler giriyor. *
Kızınca çok tatlı oluyorsunuz beyler. *
keşke nick verseydiniz de ona göre kendimizi korumaya alsaydık ya..

böyle yapınca kimseye bir faydanız olmuyo biliyonuz mu..

bu şekilde hiç hoş diyil..
bence de bu şekilde bir yere varamayız, sonuçta biz bir aileyiz ve aramızda gizli saklı olmamalı.

ırz düşmanlarını halkın önüne atın, kamuoyu onlara hak ettikleri muameleyi gösterecektir.

bekliyoruz, evet.
o numarayı isteyen benim.
görsel
Numaranı versene whatsapp’a geçelim, burası baydı.
şakaya vurup yırtmaya çalışan yazarlar görüyorum. biz yemeyiz gençler.

hepimiz olağan şüpheliyiz şu an, kimse yalandan "benimdir ehehe" diyerek aslında ben değilim, hatta o kadar değilim ki şakaya bile vurabiliyorum imasında bulunmasın.

tanrılar kurban istiyor, bize acilen isim verin.
kibarlıkla siz sayın mağdure dişibayan hanımdan bir açıklama bekliyoruz..

yeseka gibisiniz essanım..

lütfen sözlük halkına olan sorumluluğunuzun bilincine varın artık..

halk bu densizin kim olduğunu bilmek istiyor..

siz bir üstteki yamyam’a aldırmayınız, öyle tehditkar bir dille konuşulmaz zaten..
bilen bilir kavga-kaos şu güzide sözlüğümüzde yaşanmasını isteyeceğim en son şeydir. yamyam diyerek beni ötekileştirenler yıllardır bu sözlükte sadece barış ve kardeşlik için çabaladığımı gayet iyi bilirler.

ama iş öyle bir noktaya geldi ki bütün erkekler ve hatta gözümüzün nuru harun abiler bile töhmet altında bırakıldı.

bu durum canımızı sıkıyor.

verin o pezemengi bize, bu iş huzur içinde çözülsün.

essy essy şaşırma, sabrımızı taşırma!!!
var böyle tipler.
essy bacı bura kastı, whatsappa gelsene. evet.
Tamam tamam özür dilerim kendimi tutamadım.. Sevgili moderator..

Lütfen mesajlarımı ifşa edermisin..

Ben bunu hakettim...
Numarasını yazmak isteyen? Bir daha sormayacağım.
bir duvar bulup kafamı parçalayana kadar vurmak istiyorum. of ya of, güleyimmi ağlayayımmı? muhbirmiş kafadan kopardı sonunda.
nick verin nick. müdahale ekibi hazır bekliyor.

görsel
biz lisedeyken numara almak büyük olaydı he. aklıma o geldi nedense.
ben değilim, gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Yavşaklıktır iyi ki vermemişsiniz. Ama tabi kral beyler de Yok değil. Çirkinleşmeden beyefendi gibi diğer oltalarını yoklar.
Orospu çocukluğudur.
numara isteyemeden siktir çekilince yediremeyip açık seri eksileyen delikanlılar da mevcut.

işsiz olmanın yeni boyutu bu herhalde. eksilediğin ellerini öpüyorum, malûm dedem yaşında adamsın.

not: ayol entry ile laf sokmak ne zevkliymiş. kullanırım ben bunu.
Rutin hale getirdiğim erdemli davranış.