bugün

zafere giden yolda her şey mubahtır kafasıyla ilerliyor gençlerimiz.
(bkz: kız düşüremedi)
herkesin kişisel tercihi, isteyen demeyebilir.ancak merak ettim de neden? validene bir şey mi yaptık?
Kız , kızdır . Sözlük kızı da dışarıdaki kızlar gibi birer güldür hepsi . Sevin onları .

(bkz: kız düşürme çabaları)
Valla kendimizi boşuna yırtmayak burda takılan kızlar burdaki abazanlar sayesinde her gün binlerce mesaj alıyor ve onlarla konuşuyor. Kızlıklarına laf edemem ama burdaki kızdan hayır gelmez onu bilirim terbiye sınırlarını geneli aşmış çünkü her şeyi normal olarak karşılıyorlar.

Yatakta ne yaptığını ve kiminle yattığını bi başlık altına yazanını bile gördüm.
sözlüğünün ekmeğini yer suyunu içerler bir de böyle abukluklar yaparlar. anlamak mümkün değil kardeşim dememize neden olan tespittir.
Aaaa bir bkz yemeği yapsın parmaklarını yersin.

(bkz: pırasa)

Hele kat kat doğradığı swhler.

Sen ne anlarsın kofik.
bunu demeden önce diyen kişinin kendinin ne olduğunu sorgulaması gerektiren cümle.
Kiz degil kadin zaten.
(bkz: mahmut de)
Kişi kendinden bilir işi.
bende kız demiyorum çoğuna. çünkü çoğu kız değil. hem bekaret açısından hem insanlık açısından.

ayrıca çoğunu yazdıklarıyla tanımak pek mümkün. yüz bin milyon eksi de alsa 30cm damarlımda olmaz ama çoğu katıksız kezban. ben onlara kısaca kezo uzunca kezban diyorum.

- selam sana kezban biz dostuz.
güncel Önemli Başlıklar