bugün

Niye yazalım burdaki andavallar için mi? Cemil Meriç bilmez, kült film bilmez. Ne bilir? Hiç.
Okuyacak adam olmamasından kaynaklıdır. Zaten doğru dürüst uzun entry yazan kim var ki kadın erkek kıyaslaması yapılıyor anlayamadım.
Sanki uzun entry okuma kapasiteniz var da kızların yazma kapasitesine laf atmışsınız.
ne biliyorlar da ne yazacaklar.
(bkz: halüsinasyon)
güzel oltaymış hayırlı olsun.
yazamazlar tabi. hadi yazdılar diyelim. 2 satır mantıklı yazı yazamazlar. çünkü kız milleti işte, burda ciddi bişeylerin cıkmasını bekleme.
sevgilisinden tekme yiyince dünyanın en büyük derdine sahip olduğunu sanacak zekaya sahip bir cinsiyetten büyük bir performans beklemeyin. zaten sözlük sahipleri de beklemiyordur. burdaki "kız" şahsiyetinin varlığı, hayattaki varlığına benzer, misyon; renk katmak sadece.
abi şu adamı alın burdan cidden tek yapabildiği sözlüğümüzün güzide kadınları laf sokmak, biraz dışarı çıkıp hava alması lazım ama dışarda bu adamı gören imana geliyordur korkudan öyle bir tipsizlik var adamda. adam dediğime bakmayın lafın gelişi öyle diyorum neyse allah sabır versin hem evleneceği eşine hem onu doğuran anneye. neyse ben başka bir şey demiyorum.
Kızların sözlükte entel(l)ektüel yazı kaleme aldığını gördünüz mü?

Bilgi içerikli ve kültürel yanı olan bir entry bile girmezler.

Türk kızlarının kültür seviyesi genel olarak düşük. Darılmaca yok. Erkekler de nispeten öyle. Sadece kültürlü erkekler hemcinslerinin açıklarını kapatıyorlar.
değmezsiniz o yüzden yazmıyoruz. bir de burada anlamayana laf mı anlatalım kendimizi yoralım? üf yoruldum bak yine.
uzun entry.
Benim uzun yazmamam o kadar uzun yazmayı gerekli görmediğimden kaynaklı..
Sözlük kızı olduğumu öğrendim.
(bkz: boş teneke çok ses çıkarır)
Hexa gram'ı görmemiş kişi beyanı.

Tehlikenin farkında mısınız?
adini "sivasguzeli" yapan her baslikta mesaj almaktan sikayet ediyor, seksizm ile sucluyor.
Kiyamam, canimsin.
istese yazar yani?
Yazınca okunulacağını düşünmediğimiz için yazmıyoruzdur belki de. Bir de böyle düşün.
Akılları sekste olduğu içindir. Kızlar ben burdayım * .
amma cinsiyetçisiniz olum ya.
Dusuyor mu boyle sorusuna gebe, dehset ul vahset tespit.

Ulan sizi ben dahil, entry ve bilgisiyle dovecek yiginla hatun var.

Tespitin ...mina koymak bu olsa gerek.

Sahi ya,Brezilyalı ekonomist Roberto de Oliveira Campos un "Dünyada eşitsizlik olduğu bilinen bir gerçektir. Bazı insanlar zeki, bazıları da zekadan yoksun doğarlar. Bazı insanlar atlet olmak için yaratılmıştır, bazıları ise sakat. Dünyada büyük şirketler olduğu gibi, küçük şirketler de vardır. Bazı şirketler daha gençken, gelişme dönemlerinde ölürler, bazıları da uzun süre gereksiz yere var olduktan sonra, fazla yaşlı diyebileceğimiz bir çağda ölürler. insan doğasında olduğu gibi nesnelerin doğasında da, temelde bir eşitsizlik vardır. Kredi mekanizması da aynı kurallara bağlıdır. Dış kredi konusunda yabancı şirketlere sağlanan kolaylıkların ulusal şirketlere de tanınması gerektiğini ileri sürmek, ekonominin temel gerçekliklerini reddetmek anlamına gelir..." Bu kısa, fakat özlü Kapitalist Manifesto'nun kavramlarına göre, insanları hayatı doğal olarak orman kanunuyla yönetilir; aslında eşitsizlik diye bir şey yoktur, çünkü bu şekilde adlandırdığımız olgu, evrenin acımasız uyumunun bir ifadesidir. Yoksul ülkelerin yoksul olmalarının nedeni yoksulluklarıdır; kaderimiz yıldızlarca belirlenmiştir ve insanların yeryüzündeki tek işlevi bu alınyazısını gerçeklestirmektir.

Katiliyor musunuz?

Puhahhajajabsjsj..
Yoksul ülkeler neden yoksul sorusundan daha önce özel mülkiyet nasıl başladı bunu sorgulamak gerekiyor.

Uzun entry derken kaç satır mesela. Bana göre 5 cümle normal sayılırken her tanımı tek cümle olana göre uzundur.