bugün

hayatımda duyduğum en iğrenç seslere sahip dişilerin sesleridir.

bu varlıklar da sözlükteki meriçlerin ilgi ekmeğini yiyor. meriçlere teşekkür için bi nude yollayın bari de sevinsin garipler. *
Haruğn abi?
Regl olmuş vajinadan akan kan gibi kan geliyor kulaklarımdan.
Bu başlığa sanırım son gelişim.
Edit:yok lan yine gelirim tabi ehehe.
Kızlar siz bu mal mal hareketler yerine direkt sözlükteki tüm erkeklere dm atsanıza bizi böyle başlıklardan kurtarmış olursunuz hem?

(bkz: merak eden var mı cidden)
Büyük bölümünün tonlamasında serçelerin ilahisi melodisi vardır. Bu melodi cana can, kana aspirin katar.

Biz erkeklerin sesi de moskova senfoni orkestrasının akordu bozuk enstrümanları gibidir.
Hasta olduğum için... neyse.

https://vocaroo.com/i/s13V4JxfIyIV
sözlük kızlarının bacakları başlığının altına iğrenç erkek bacak ve ayak fotoğrafları koyan müthiş espritüel sözlük erkekleri gördüğümüz gibi muhteşem zekaları ile sözlük kızlarının sesleri başlığının altına da şakalı şarkılar söylemek, çeşitli komiklikler yapmak suretiyle bizlere muazzam anlar yaşatmaktadır. süpersiniz beyler, harikasınız!
görsel

Swh.
ekoyu kıs ve kendine daha fazla güven.

şarkıyı da bir ton yukardan okuyabilirsin.
Bacım arabanın içine battaniye fotosu eşliğinde neden diyorsun bu şarkıyı. insan dağ, daş fotosu koyar manzara olarak. Battaniye ne alaka. Ben hayır diyorum.
Açtığım başlığı silmişler burdan bari sesimi duyurayım aşkoşuma. Ama gene isim vermiyorum bakalım silcekmi bu mod kankoşların aşkoş.

0:00 3:10
önünde kuyruğu olan kız sesi bu.
Kıskananlar bunlar işte. Hasetlerinden patlıyorlar. Maksat ben değişiğim bak seni eleştirdim goygoyu yapmak.
Duydum ki çok merak edilmiş. Buyurun.
0:00 0:21

Görüyorum ki erkek olduğum düşünülüyor. Buyurun.
0:00 0:08

Edit: saçmalamayın be, benim sesim bu. Asıl marcus benim sesimi çalıyo.
Edit2: hâlâ sesime ikna olmayanlar var. Buyurun.
0:00 0:23
Essy harun çıktı, kirişi kırıp kaçın
Son kayıttan sonra ben ikna oldum.
essy'nin sesine düştüm yalnız*
sataşma olarak görülmesin

(bkz: #44739154) biri şu burnundan konuşan ergenden sözlüğü kurtarsın.

kontes familyasından olduğundan bahsediyor başka bir ses kaydında da zavallıcık.
hem kürt hem burnundan konuşuyor öğk.
Bir tanesi çok ponçiktir.

Ama hangisi?

Tabi ki o kendini biliyor'unki.
Sesi güzel olana 150 milyon TL ödül verilecektir.
serdar??
Açmayın travesty sesi.
Yok mu soyle guzel sesiyle siir okuyacak bi babayigit kiz.

Benim sesim hic iyi degil olsa ben de atardim.
güncel Önemli Başlıklar