bugün

ehehe. n'oldu niye sildin?
Bence kankası kendisinden Daha güzel, uzun burunluydu falan diye kapatmış.
koltuk altında meme mi olur aq.
Allah'ın bi kulu da demiyo ki Behlül diye kari mi olur amk.
Nicki buysa kendisi nasıldır elemanın. Her an bir bıyık gifiyle karşılaşabiliriz gardınızı alın gardaşlar.* birtakım fotoğraflardır.
(bkz: Welcome harun brother)
bakır rengi olanları makbuldür.
omuzlarımın üstünde ve siyahtır, ve düz. hiç boyatmadımdır.
Bu hatunların ikisini bir odaya kapatsin zall.
Birbirlerini çekip çekip atarlar sözlüğe.
görsel
saçları ne kadar uzunsa kadın o kadar soyunuktur.
B612de de hiç efekt verilmemiştir.
Şu an herkes kuduruyor.
Herif resmen Kore dizisinden çekip çekip paylaşıyor ya la. Her defasında da başka bir kız fotoğrafı. Nedense aklıma kıllı göğsü olan pala bıyıklı bir adam milleti trollüyor gibime geliyor.*
Efektle nerdeyse beyaz olmus saclardir. Ayrica kuzum hic o kolye olmuş mu? Bir choker taksan daha guzel olurdu. Ayrica ruju da taşırmışsın. Ah kizlar ah...
Dar omuzlu ve dolgulu sutyenli kızların yine de dolduramadıkları memelerine eşlik etmeye çalışan efektli saçlarıdır.

Edit:imla.
Sözlük kızlarının saçları... Sözlük kızlarının ayakları... Sözlük kızlarının ağızları... sözlük kızlarının kulakları.... sözlük kızlarının elleri.... sözlük kızlarının göğüsleri... sözlük kızlarının kalçaları... sözlük kızlarının burunları....
bunları soran sözlük erkeklerinin akılları...
Biraz dağınık saçlardır.

Kudurun.

Gerçekten benim.

görsel
böyle yorumlar yapmaktan hoşlanmıyorum ama. şu sütyenin içinde büyük bir boşluk olduğu belli olan. nası tarif edilir. askılının ya da tişörtün içinden sütyenin böyle dışarı çıkmak istiyomuşçasına belli olduğu görüntüler beni üzüyor.

küçük meme ayıp değil günah değil. olmayanı varmış gibi göstermeye bence gerek yok. yakışanı giymek daha önemli diye düşünüyorum.
biz mesela istediğimiz kadar redbull kutusu sokalım baksırın içine. noluyo. hiç. hoş olmaz yani.
Kızları siktir et erkekler kuduruyor en azından ben. :D
Gerçekten benim.
(img:#1705723)
Evet
şaçları lan saçları
Özgüvenli saçların kızlarıdır.
Ben bu kızı istiyorum.
Ne kızı kandırmış sizi.
millete limon memeli der, kendisinde o da yok.
tövbe tövbe. konu saçlardı gerçi ama.