bugün

Midem bulandi.
Tepkilerden sonra koyanın aklına şaşarım.
ilk entrydeki resim eyv da o arkadan bakan teyzemsi ne ya nabıyosunuz siz kardeşim biz de insanız.

(bkz: silineceğini bile bile entry girmek)
Sizce? görsel
yalnız şunu fark ettim insan sadece saçı görünce kafasında inanılmaz güzel bir kız çiziyor. o yüzden lütfen devamında yüzünüzün göründüğü resimleri atmayın
Kıvırcık mı duz mu anlamadm ama kahverengi oldugundan eminim.
Bu konu memeye gider.
kestane rengi ve kıvırcık.
Kizilli acik kahveli tuhaf karisik renkli sacma dalgali uzun bir sac.
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur) *
http://galeri.uludagsozlu...sa%C3%A7lar%C4%B1-774172/
bu gün iyi sazan yaptı.
Kızıldır.
Hacılar rastgele. Kaç sazan oldu sayamadım ben.

Açıklama: sözlükteki dişi olduğunu ima eden bir kitlenin paylaştığı fotoğraflardır.
Sözlük kızlarını oltaya düşürme operasyonudur yani bu başlıgı açan kimse zekasına hayran kaldım bütün kızları ortaya dökmüş.
koyu ve açık kahverengiyle karışık bir renge sahip Dalgalı saçlardır.

(img:#778016)
tellerden oluşuyor.saymaya çalıştım ama olmadı.
(img:#778021)
Şaka lan şaka. Hatun kişisi değilim. Yine de dursun bu resim burada. Hallenen neyim olursa pm atsın, silkeyim. *
görsel

burada yarısı görülebilen saçtır. yüzümü tamamen ifşa etmek istemediğimden yarısı görünüyor saçların. *

artı oylar tamam ama bu eksi oyların tek sebebinin sözlüğümüzün 'bazı' kıskanç kızlarından olduğunu tahmin ediyorum. yazık size canısı. *
kısacık kesilmesi istenen saçlardır.

cesaret gelirse kestiricem, evet. yani umarım.
Kıvırcık saç görmek istediğim başlıktır.
uzun ve siyahtır. resim koymayı düşünmüyorum.
kısa kabarık kahve şirin saçlar.
kökleri vardır.
görsel
hayir ombre degil.
evet dogal.
kızın hakketen şöyle bi yere vursan istiklal caddesinin tozunu alacak saçı var helal olsun amk..

benim saçım dökülüyor ama sizin öyle bi derdiniz yok , allaha o konuda biraz kırgınım dicem o da günah o yüzden susuyorum...