bugün

ben henüz sapıtmadım.
https://www.youtube.com/w...pk4ewfqqvcntw33vbk0h00410
işte bu yüzden girme böyle yerlere çocuğum, senin yaşına göre değil.

sonra yeni öğrendiğin bütün küfürleri cümle içerisinde kullanma ihtiyacı hissediyorsun.
Sözlükte kız mı varmış? Erkek yazarların sapıtması diye düzeltelim.
Nasıl ki erkek neslinin kadınlara olan bakış açısı bencilce bir seksist eğilim içeriyorsa...

Kadınların da salt cinsel beklenti ve yaklaşım ile erkeği bir meta olarak görme hakkı vardır.

Bugüne dek süregelen ve maalesef kadınların ezildiği sosyal yaşam vakalarının bir nebze de olsa telafi edilmesi adına biz erkeklerin görevi kendilerini taciz eden kadınlara sağduyulu ve teslimkar davranmaktır. Misal, feminist bir erkek olarak ben -mitolojide kokorec tanrisi- tenimi bir heves uğruna kullanmak isteyecek değerli hanımlara itiraz etmeyeceğim. Böylelikle yılların kullanılmışlığını, yalnızca bir obje konumuna indirgenmeniz ayıbını telafi edebiliriz.

Şunu da vurgulamalıyım ki hijyen, gizlilik ve karşılıklı saygı bu perspektifin odak noktasında konuşlanmıştır.

Latin amerika evimiz, frida annemiz ulan.
bazıları da orospuluğu anadan gördüğü için delirmiş bak hele bak... üzülüyorum.

sapıttık gerçekten ya.
yakında küçük çığlıklar eşliğinde kısa pijamalarla yastık savaşı da yaparız bu gidişle.
mesela şimdi siz hiiiçç yapmamışsınız gibi bir sözlük yazarına "bebeyim yazar mısın buralarda çok * sözlük kasıyor numara/Instagram versene * " yazıp hunharca kötü emellerime alet edicem.

neden mi?
çünkü memem var.
sizlerde olduğu gibi.
sadece sözlük kızları mı ? sapıtır yani başka kimse sapıtmazmı saçmalamayın zihniyetinizi ...
Sapıklık değil cinsel açlık diyelim ve erkek başlıklarına nazaran daha usturuplu çizgi çizen, Nicedir sözlükte açılan libido kokan başlıklardan sonra ortama uyum sağlayan kadınlardır.

Böyle saça böyle tarak.
her "meme" yazanı kadın zannettiğiniz için oluşan sanrı.

kıllı tüylü boz ayı çoğu, benden uyarması.

midyat'a meme emmüklemeye giderken evdeki götten olursunuz.

dikkatli olun.

sözlükte karı kız piyasası mayın tarlası gibi. gençliğinizi soldururlar.
Valla kızlar bende diyecektim tam ablanız önce davrandı. Yazmak yazında gif atıp Bizim nefsimiz günahımıza yük yüklemek insanlığa sığmaz. Aydınoğlu donuzladım şimdi size mi kiyayim?
Yapmayın demiyorum yapın ama bizim ki de şelale çeşmesi değil ki az rahat bırakın.
Tşkler.
Çoğu erkek bu üçkağıtçıların.
istedikleri gibi entry giremeyeceklerse silsinler hesapları gitsinler o zaman.

olmayan durumdur.
Sapıtmadılar ortama ayak uydurmaya başladılar.
Ortam böyleydi bolum.
Aslında erkek olan sözlük kızlarının sözlükte olmasını hayal ettiği kız yazarlar gibi davranmasıdır.
Sapıtmamıştır sapıtsa duramazsın.
yalandır. Öyle olsa bana da denk gelirdi bi iki tane ama yok :/
Bir iddiadır.

Şansıma küfür etme sebebidir, bir tanesi bile bana denk gelmiyor lan.*
Hani nerde nerde?

görsel
Entrylerinin %95i bel alti içerikli olmasına rağmen sorsan hep erkeklerin akli bel altinda. Bi havalar bi havalar.
Sozlugumuzun kizlari cicektir.
Bazıları da evlilikle kafayı bozarak sapıtır. Bahardandır Bahardan.
Donuza al. Cok iyi geliyor.
Bazılarının -ben mesela- yapmadığı şey.
centilmence ve nezaket çerçevesinde kendilerine getirilerek sonlandırılması gereken mevzudur.

görsel

şakasına he cırmalaya cırmalaya parçalamayın sonra..
Yalandır, iftiradır.

Sapıtsalar bir meme atarlardı ama yok...

Elti kim ki, anca emmeli gömmeli nickaltı girersiniz siz zaten. icraat istiyoruz hacı icraat.
libido yüksekliği belirtisidir.
hepsi ağır zaten 150 kilodan başlıyorlar. bide lezbiyencilik oynamaları yok mu tey allaamm ya. lan gidin iki soğan doğrayın hadi.
güncel Önemli Başlıklar