bugün

Biz onları böyle kabullendik artık sorun etmiyoruz. Yine de bizimkinden büyükse zorumuza gider.
Walla bak siz kaşınıyonuz.

Salacak birisi olan bize de olacak.
görsel
Trans birey ise gayet normal.
Bence herkesin bir siki bir de amı olmalı. Kişi hangisini isterse onu kullanmalı.
sanırım siz klitoristen bahsediyorsunuz.

evet evet klitoris.

klitoris.
Tüm entrylerimi sildim hepinize küstüm.
Kinamio hariç.
Başlığı 'Sözlük kızlarının prensipleri' diye okudum. Sözlük kızları da neymiş yahu. Kaşı,gözü derken sıra penise gelmiş bitmedi gitti. Neyse sonuç ruzan candır.
lan bi bana mı yakıştırdın amk? herkesi tek tek saymış sana yakışmadı bu muhabbetler diye.
Hakkaten başlık iyi taşşak yapmış.

Demek ki sözlük kızlarının da taşakları var.

Çok üzücü.
18 santim damarlı, adı ç amdeviren. swh.
kan tutan kasap pezvengi upladı diye geldim, sözlüğün tüm ağır topları başlıkta sikli taşaklı muhabbet eder olmuş. ne biçim bi yer oldu olm burası. abi, amca, bacı dediklerimizden korkumuza arkamızı dönemez olduk. ruzan sen bari uyma dicem, libary gözüme çarpıyor, libary aga sana yakışıyor mu dicem, bik bike noluyor aq. kinami sana zaten bişi demiyorum. hıh.
Rıza diye biri varmış libary. Bana meşaz attı ruzan.

Rızam var dedi. O anlamda demiş evet.
Hayır Bi rızan varsa bilsin adam.

Boşuna sinyal falan olmasın yani. O bakımdan.

Böyle şeylerin şakası olmaz.
ruzan hariç ne olm kafası hariç der gibi. bence hepsi terbiyesiz, aynı şekilde kınanmalı.
Bi dk ya Bi dk.

Ruzan rızan var mı?
Eteğinizdeki taşşak pardon taşları dökmeyin kızlar.

Varsa Bile bilmeyelim, Biz burda güzel güzel kandırıyoruz birbirimizi.

Bize yalanlar söyleyin. Nütfenn..
hanım hanımcık kızlarımızın maalesef tek kusuru. sizin sikiniz sağ olsun kızlar, biz bunu sorun etmiyoruz. yeter ki birbirimize karşı açık olalım. eteğimizdeki taşakları döküp şeffaf bir zeminde yürütelim ilişkilerimizi.
yenur omega 5.
varlığı herkes tarafından bilinen ama nedense hiç dillendirilmeyen penislerdir.

ben dillendirmem şahsen. düşkünü olan buyursun.
Takaoya fena takacaklar bi gün.
Sağ alttakiler prezervatif mi beyler bana mi öyle geliyor?
1000 erkek penisi gücünde olan penistir.
görsel
güzel kızlarımızın tek kusuru. o kadar kusur da olur artık, ne yapalım. aşkın önünde dağlar duramamış, 3-5 cm mi duracak.