bugün

evet unu fazla koymuş sen bu işten anlıyordun teflon.
ağır nasıl derler tok gözüküyor.
benim kekim senin kekini döver, bu da kek mi peh modunda, sataşan tipler var, hakkını vererek kek yapanın eline sağlık, çamur atanlarda evde yal yiyip burada gurme kesilen tipler.
ben kek yapamam onun yerine puding olur mu?
görsel

Cümleten iyi bayramlar, sosunu çektiğinde buyrun gelin hepberaber yiyelim.
Pikasso tablosu gibi, ağzı nere, gözü nere belli değil.
Volkanik bir patlama sonucu kek kendi kendine Allahu tealanın bir hikmeti sonucunda mı oluştu?
eli boş gelmek olmaz, kahve ne marka olsun.
Kek de kek ha.esaslı yani, afiyet olsun.
Bik bik abla senin elinden zehir olsa yerim boşver keki.
görsel
iki tane bulunurlar.

Sjsjsjsjsj.
Nimete emeğe öyle denmez ayıp.

Ne kokmuştur.
bizi kekledikleri keklerdir.
Ben de atardim da sonra sözlüğü instagrama çevirdiniz diyorlar. Uğraşamam. Bik bik kabartma tozunu iki tane mi koydun unutupta. Çok kabarmis bu kek.
görsel
Tadını bilmiyorum. Misafirliğe hediye olarak gitti. Ama olduğuna eminim..
görsel
Nasıl ama kendi kekimi başkasına yaptırırım, ben yapmış sayılmam değilmi sözlük.
Kabartma tozu 1 tane ama yumurta 4 tane.
Bik bikinki ne kadar şekilsiz yav, Ben bile daha iyi yapiyorum erkek halimle, limonlu yapinca atayim bari.
mcqueeninki daha güzel olmuş kesinlikle şüphesiz.. görsellik desen var tadını bilmiyom yollarsa onada puan vericem sjsj..
Ulan şuraya 10 tane erkek yazar adı yazsam, bunlar sözlük kızlarının kekleri desem ne kavga çıkarırım kendime heee.
Bugünkü, ıslak kek sayılabilecek iki kekte fazla bir potansiyel göremedim (saraca ve bik bik). mcqueen’in paylaşımında ise, kellerin üzeri eşit biçimde şekillendirilmiş krema vesaire mi, yoksa çocukluğumuzun lezzeti “beze” mi, ayırt edemedim.

Yalnız, görsel güzel bir şeyler vaad ediyor.

Bik bik’in paylaşımı kek kategorisinde değil ama ev yapımı meteorit veya demir içerikli yanardağ püskürüğü alanında aşağı yukarı rakipsiz..
O ne oğlum yaa bin yıl parmaklanmış Hacerül esved taşı gibi ehehe i.
görsel

Şaka şaka ben yapmadim tabi ki yedim sadece gecenlerde.
allah günah yazmasında o ne lan öyle kara delik gibi.
Kekten anlayanlar keki beğendi ama anlamayan arkadaşlar anlamsız yorumlar yaptı. Hiç önemli değil herkes bilgisi dahilinde fikir belirtebilir. Uludede giden gider ve 007 ile kekimi şen kahkahalar eşliğinde yiyebiliriz.
görsel

Yedik biz onu. Bilseydim en bastan çekip atardım fotoğrafını.

(bkz: swh)