bugün

"baktıktan sonra sil tamam mı" dedikleri sözlük pileyboyları umuyorum ki aklı selim davranıp stokçuluk yapmamıştır.

zira ağır bir saldırı altında olduğumuz dedikoduları kulaktan kulağa yayılıyor.

eşin dostun kıçını bir kez daha malum ortamlarda görmek zorunda kalmak en son isteyeceğimiz şey olur.

unutmayın. biz bir aileyiz.
sallayın sallayabildiğiniz kadar ama sizin hayal dünyanız bile sınırlı bence. tüm sözlük kızları, tüm sözlük erkekleri gibi cinsellik yaşamak istiyorlarsa yaşarlar istediğinin yanına giderler gelirler. kendi sülaleniz bitti sözlük kızının namusunun peşindesiniz.
Benim kafam grup olayina takildi nasil ayarladiniz lan grubu
fenerbahçe bile gruplara kalamiyor.
sevişmenin nesi skandal oluyor lan..

ölelim o zaman..
Selfie çubuğu olayını biliyorum sadece mk kaç yıldır burdayım. Neler dönmüş bilemiyorum altan bilemiyorum.
(bkz: loo kin)
Ben şeyi çok merak ediyorum: Hani insanlar Birbirlerine fotoğraflar gönderir, birbirleriyle hususi birçok sohbet kurabilir, birlikte cinsel faaliyetlere sanal yol ile iştirak edebilir bu son derece doğal ama bunları kimle yapıyorsanız iq? Sözlükte kim var cesur fotoğraf atacak kadar beğenisi mühim olan?

Neyse beyaz adam duygudan zaten anlamazdı.
tam ekmek kokoreç yemek... o nasıl bir şeydi şimdi nickini vermek istemiyorum o endam o ince bel efendim o buğday ten çiçekli elbise topuklu ayakkabı ile bi oturuşta nasıl tam ekmek koko yedi tam bir skandallll.
Sözlük kızlarına bir oturuşta 4 porsiyon iskenderin yetersiz gelmesidir. Nefs hakimiyeti eksilerde.
ilkokulda sadece koşuyorum diye nöbetçi öğretmenden dayak yedim ve altıma ettim. Hakkımı helal etmiyem!
iKülot.
detaylı anlatımı olmadığı için yok sayacağım skandallar zinciridir. ayrıca burdakiler ne ki siz ekşide ne dolaplar dönyüyor bilmiyorsunuz.
aşk, meşk, şehvet, yasak aşk, cinsel seks vs vs anlatmakla ve sıralamakla bitmeyen skandalllardır efendim.
skandal başımda duman, kovaladıkça kaçan ateş böceğim misin diye güzin ve baha şarkısına uyarlanabilir.
suçladığınız hemcinslerim tek başına mı yaşadı bunları? yaşananların içinde erkekler yok mu Peki?

nice hemcinsimi uyarmışımdır siz sözlük erkeklerine güvenmemeleri konusunda. sözlük kadınlarının tek bir hatasi vardır o da yanlış erkeklerle görüşmeleri ve bundan ders çıkarmamaları.

ayrıca kaç tane sözlük erkeği biliyorum evli olup burda kadınlara görüşmek için yalvaran. anlatsam bir daha sözlüğe giremezler.
Sözlüğün abaza kızlarının içinde olduğu skandallardır.
Bu konuda kendimi soyutluyorum.
'tehlikeli' olduğumuz için karıştığımız skandallardır.

geçmişte yaşanan olayları bilemem ama burda insan yerine koyup mesajlarına cevap verdiğin, çükünün ateşiyle hareket eden onlarca erkek var. kadın olduğunu haykırmak için boğazını patlatan kadınlar da var. keşke birbirlerini bulup bir köşede kendi amaçları ile eğlenseler de sözlük düzgün insanlara kalsa ama nerdeeee...
'erkekler zayıftır baştan çıkarılabilir bunun da suçlusu kadındır.' şeklinde -bana göre yanlış- Bir algı var bir de.
güçlensinler kardeşim o zaman? ya da kendilerini eğitemiyor, dizginleyemiyorlarsa küçük dünyalarında tek kalsınlar? birileri zayıf diye diğerleri tehlikeli/kötü mü oluyor yani? hadi canım.
hem birilerinin zayıflığına kim nasıl izin verebilir ki? sonuçta herkesin hayatına kimse karışamaz!

daha çok skandal yaratıp sözlüğe "karı düşürmeye" gelen tipleri yok edebilsek iyi olabilirdi.
gerçi "yaa tanışılır buluşulur belki bir şeyler yaşanılır çok büyütmeyin yeaaaaa" diyen sözlük kızları mevcut. buranın düzeni böyle herhalde, birbirinden güç alıyorlar.. 1 senedir burdayım da anlayamadım.

bence tüm sözlüğü yakıp sokaklarda 'sııkkaaannndaaağllll' diye bağırmalıyız.
size ne aq milletin uçkurundan?
En bilinen 3 adet vardı sanırım.
Bir sözlük kızının zall ile sevişmesi gerçek bir skandal örneğidir.
(bkz: zall and scandal in the uludagsozluk)
wall street skandalı
(bkz: The Wolf of Wall Street)
Tabii bunlar sadece sizin bildikleriniz.

13 yılda neler oldu neler.
3 sene önce bilmeden 2 ay kadar evli ama kocasıyla ayrı yaşayan bir kadınla sevgiliydim habersizce. öğrenince tabi bi bahaneyle hemen ayrıldım ama resmen bir skandal. allahım kadının evinde kocasına basılsam bok yoluna gidecektik rezilliğe bak.
Aramızda Kendi ev arkadaşını sözlük erkeğine ısmarlayan yazarlar olabilir.
Samsun olayı ve röpürtaj yaptiran kürt kezosu olayini bilmiyorum.