bugün

açıklanamayan durumdur. berbat yazıyor bazıları ve karması yüksek. oğlum ne biçim yalaklık lan bu. şuku diyip muhabbete mi giriyorsunuz ? çıkarcı herifler ? * çakaaaaaaallar sizi...
(bkz: 2012 yılında halen karmaya takan yazar)
çok basit bir konudur, şimdi ergenus ve abazan yazar hatunla muhabbet kurabilmek için ilk önce entry e + oy verirler, sonrasında hatuna özel mesaj atarak;
çok güzel açıklamışsın verdim şukunu (+) şeklinde yalakalık dolu bir mesaj atarak ilk atağı yapmış oluyorlar, hatun kişide çok teşekkür ederim gibisinden yanıt verdiğinde ergenus bu sefer işi abartır ve bütün entryleri oylamaya ve yakaladığı ince noktalardan pm yoluyla irtibatı arttırmaya devam eder oldu mu sana karma 2 haftada 500, güle güle kullan demekten başka bir cümle kalmaz.
amlı götlü entry girmedikleri içindir.. bilgi yüklü giriler paylaşıp, kişisel görüşünü en hür irade..lan amk ne diyom ben ya. erkekler sevişebilecek olma ihtimalini göze alarak yalakalık yaparlar. sözlük kızlarına yaranmaya çalışırlar. bu yüzden artı verip dururlar hepsi bu.

gerçekten öyle. zira vakti zamanında kız nickli fake hesabım vardı. ( çok ciddiyim )

nasıl mesajlar geliyodu anlatamam;

- hehe #1234567890 koptum ya. çok şekersiniz (+)
- ahaha #098765432 artı verdim valla. süperdi.
- #8888888888 muhahaha elim ağrıdı yeri yumruklarken. harikasın ya.
- #9090909090 * mükemmeldi bu, kaptın artıyı. bu arada yay burcu musunuz?
- #1111111111 ehehe artı verdim . msn var mı?
- #2323233333 (+) çok doğru konuşmuşunuz.

bu şekil 100 lerce mesaj geldi. gerçi havalı oluyo diye hiç siklemedim ama yine de çok geldi. özetle her şey sevişmek için. ciddiyim, hep mememi mıncırmak istediler.
kaşar olan sözlük kızlarının karmalarıyla eşdeğerdir.
ne konuştuğunu bilmeden yazdığını sanan kızlarda bile yüksek olan karmadır. ergen yazar kesimi halen sözlükten karı düşürebileceğini düşündüğü taktirde devam edecek lanet durumdur.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

dervişe sormuşlar; "karşıyı nasıl bilirdiniz?"

demiş, "aynı kendim gibi..."
olmayan durumdur. olan şeyse erkeklerin bok atmaya çalışması, hepsi bu. kadınlara, türk kızlarına sövmek artık yetersiz gelmeye başladı sanırım, yeni bir konu bulmuşlar. tebrik ederim ama yaratıcılıktan uzak biraz, bence.
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: bayan yazarların daha iyi oylandığı gerçeği)
amsalak dingiller sebebiyledir. ulan birinizde deyin ki ben buna kaydım, bunun ağzına verdim, şunun memeleriyle top sektirdim. yok! ancak 31 çekin siz, dingiller.

edit: ne oldu lan mallar, zorunuza mı gitti?
nick altlarındandır. bazı abazalar çadırı kurar oraya. kız entry girdiği an da seri artı oy veren ibneye dönüşürler.
sözlük abazanları sayesindedir.
sözlük kızımız türkçü ise karması yerlerde sürünür.
abazanlığın ne kadar karektersiz bir şey olduğunu gösteren durumdur, abazanlık karektersi,zlik değilde, bu durumdan kurtulmak için yapılan karektersizliğe lafım.. hak nedir bilirmisiniz, çok önemlidir ve allah ın ta kendisidir.. kız diye birine iyi oy verilmez..
görece olarak doğru bir tespittir. ama karması bini geçmiş kadın yazar sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
kesinlikle doğru tespitdir..çıta gitgide yüxelmektedir ...
Not : milli yüzücüyüm..
250gr olmasa kim kime ne yazardı.içine girdigin o kaygan delik sana gelmeyecek koçum sıraya geç daha isteyen onbinmilyon baloncuk varken.
100 entry giren bir sözlük kızının karmasının artı 400 dolaylarında olması durumudur.

Neden aceba..