bugün

elimizde sözlük yazarıyım pankartıyla gezmiyoruz.

doğru olmayan gerçektir.
sen böyle entry girmezsen unutma böyle kötü seviyesiz muhabbetler dönmez kardeşim. Herkes kendinden sorumlu ve birçoğu kendini bilen insanlar. Ha insan kendini böyle bir şeyle nasıl kandırır onu da anlayamadım açıkcası.
Edit: Format yerlerde.
kesinlikle katıldığım önerme. Bu rezillikle anca buralarda takılırlar.
Bir tanesi eşin olur, ruhun bile duymaz.
zaten evli olanlara büyük hakarettir.
--spoiler--

düğünümde seni halay başı yapmazsam kiraz değilim lan.

--spoiler--

zoraki tanım: sözlük kızlarının evleneceğini düşünmeyen yazar beyanıdır.
Bir kısmı için geçerli olandır.
anam babam bilmiyo yazar oldugumu. ben soylemesem kocam nerden bilcek?
2 aya düğünüm var. beklerim.
kim salladıysa güzel yerinden salladığını kanıtlayan gerçektir.
öncelikle şu klişeyi ekleyip http://inciswf.com/1306682762.swf ritüeli tamamladıktan sonra;
incide yazan kızların hiç şansı yok o zaman dediğim gerçek.
evlenemeyeceği değil ama evlenmeyeceği gibi bi' gerçek vardır. bu sözlük sayesinde azımsanmayacak kadar çok erkeğin kıçına sürmeye aklı olmadığını farketmiştir. elbette istisnalar vardır o istisnalardan biri denk gelirse ne ala, denk gelmezse gerçekten yalnız yaşamasının bi' öküzle yaşamasından iyi olacağını farketmiştir.

yahu siz ne biçim insanlarsınız ben anlamadım. sözlük kızı şöyle, türk kızı böyle neden bu ince eleyip sık dokuma hali. bi' bitemediniz gitti. azıcık dişe dokunur konular bulun eleştirecek, kitap olur, film olur, kapitalizm olur, sosyalizm olur. hadi bunlar ağır mı geldi, kapasitenin üstünde şeyler mi bekliyoruz senden; gözünü seveyim git bi' meşgale bul kendine.

bak şunu anla türk kızları ya da sözlük kızları kucağına atlamıyor, peşinden kız sürüsü de gelmiyor, seni saçmalayacak kadar bunaltacak yoğun bi' ilgiye falan da maruz kalmıyorsun, ee o zaman? işine bak. tüm dertlerin bitti kimin evlenip kimin evlenemeyeceğine mi kafa yoruyorsun? bu kadar canın sıkıldıysa git pencereden bi' hava al, geçecektir.
Sonra da bu sözlükte niye kız yazmiyor. Yazsa, yollu. Yazmasa, cahil.. muhabbeti pislestiren de sizsiniz. O zaman ben de sozlukte yazan bir erkekle evlenmem kardeşim. Siz erkeksiniz diye dogustan iğrenç muhabbetler çevirmeye hakkiniz mi var? Erkekler konusunca tamam, kizlar konuşunca "aa ben bunla evlenmem."

Beğenmeyen kucuk ogluna almasın o zaman.
(bkz: sözlük erkeklerinin ilelebet sap kalacağı gerçeği) işi illa sidik yarışına çevirmek istiyorsanız buyrunuz. sabahtan akşama kadar açılan türk kızı şöyle, kezbanlar böyle başlıklarıyla yaratıcının verdiği aklı saçmalıklarla yeterince zorluyorsunuz. bu başlık ise yeni bombanız. siz eğer tanıştığınız bir insana ben sözlükte yazarım diye adınızdan önce söylüyorsanız bilemeyiz ancak tanışma faslı ilerledikçe sözlükte yazarım ifadesi bir kızın ağzından dökülebilir ancak bu onu kötü yapar mı? yapmaz. sonuçta sözlüğün kalitesini düşüren, saçmalaştıran, troll olan kişi o kız değilse bu, onun sözlükte yazar olma hakkını da engellemez.
bu iş kişilik meselesidir. sen burda kişiliğini karekterini satıyorsan, burdaki sen sen değilsen erkek olsun kadın olsun farketmez ikisi aynı malın kategorisidir. ayrıca evliliği düşünen varsa kutuma mesaj gönderebilir.
Bakıyorum buraya sürekli kriter giriyorlar.
Hayır o kriterde biri size bakar mı allahın tipsizleri sizi.
Sensin tipsiz.
Ağlayın tipsizler.
olasıdır. bu devirde kim evleniyor ki?