bugün

0 dır.

Arkadaş elin yüzün yamuk olabilir. Özenip sözlüğe resim de atmış olabilirsin. Ama boyun kısa memen yok gibi net gözüken gerçekler belirtilince neden alınıyor ve resmi siliyorsun . Anlamakta güçlük çekiyoruz mk.
kişisel olarak kimseyi eleştirdiğim için bilmiyorum ama genelde bir tahammülsüzlük var. neden bu kadar öfkeliler anlamıyorum. özelikle çarşaflı kadınlar hep beni eksiliyor. alınıyorum ve bu beni üzüyor.
Eleştiri yapılır ama saygısızlık yapılamaz.
Yoktur.

Bunları ve hemcinslerini sabahtan akşama kadar övüp yalayacaksın ancak öyle bir dünya yok.

Götleri sıkışınca hemen ana bacı yaparlar bi de.

Zavallılar. Evet.
genelde kadınların eleştiriye tahammülü yoktur.
onlar korteksleriyle değil, amigdalalarıyla yaşarlar.
Sanırım özelden hemcinslerini yalamayı tercih ediyorsun. Utanma şurada biz bizeyiz. Ehehe.

Eğer hemcinslerini de 'aynı şekilde' eleştirebilecek kapasiteye erişebilirsen seni ciddiye alabiliriz bence. Bi düşün derim.

Eleştirinin ne olduğuna değinmeyeceğim bile. Fazla gelmesin şimdi sana.

Ed: imha.
Sözlük erkeklerinin eleştirileri söz konusu ise olmayan tahammüldür. Sizin beyin süzgecinden geçmemiş vasat eleştirilerinize niye tahammül edelim..
ayarsiz fiskiyenin ayarsız çıkışları mesela.
varmış imajı yaratmaya çalışıyorum ama yok aslında. bu da insanları ne kadar çok önemsediğim anlamına geliyor ki bence bu kötü birşey.
kimse beni eleştiremez kusursuz ve dört dörtlük bir insanım.
Bir atasözü der ki:

“Bir kilometre onun ayakkabılarında yürümeden önce kimseyi eleştirme.”
Hakaret ve küfür olmadıkça eleştirilebilir herkes erkek ya da kadın.
Sanki disaridakiler çok tahammül ediyor da. bir söyle bin işit.
https://youtu.be/4VhtYHLSrQM
Sözlük kızları veya erkekleri değil, eleştirirken karşısındakinin durumunu, neden öyle yaptığını bileceksin.

Mesela Asya ülkelerinde köpek yeniyor muhabbeti var ya. Bunu eleştiremezsin. Çünkü sen, kendi inanışına göre, kültürüne göre inek yiyorsun. inek ise Hindistan’da kutsal bir hayvan. Farklı kültürler, farklı düşünceler ve ilkelere saygı duyarsın bi noktaya kadar. He benim düşünceme göre seni öldürmeliyim olayı yanlış. ifratla tefrite gitmeyin.