bugün

evet efenim sözlükte yaşanan durum. 1 hafta öncesine kadar trolllük yapıyordum karmam -50'lerdeydi ve inanın bana günde en az 3 kız mesaj atıyordu. şimdi efendi gibi yazıyorum bu sefer hiç mesaj atan yok.
not: bu arada 1 haftada karmamı pek yükseltemedim.
bu da ispatı: (bkz: trolllük yapmaktan vazgeçen yazar)
kızların piç erkek tercihi sebebiyle maalesef acı gerçektir.
doğru tespittir. kızlar heyecan peşinde olduklarından durgun sulara atlamazlar.
kızlar kötü kızları sever diyeceğim olmayacak hiç denk gelmediğim bir durum.
kızlar herkese mesaj atacak diye bir kural olmadığı ve buranın bir arkadaşlık sitesi olmadığından olsa gerek dediğimdir.
Sacma tespit. Napalim pic erkegi?
yanlış önermedir.
8 nesil olmama rağmen kaç kızla mesajlaştığımı unuttum.
mesajlaşmadan ne beklediğinle alakalı bir durum da var ortada.
hiç bir kız 'prezarvatifini al gel' diye bir mesaj atmaz, uyandırayım.
doğru tespit. sanal bir ortamda piç erkek terimi yakışmaz ancak kelimeleri domino taşı dizer gibi dikkatli ve sonucunda güzel bir katkı sağlayacağak şekilde kullanıyor. Sonuçta görücü usulü de olmuyor ; zalla gitsin
yazdığıyla beğeni uyandırmamış dikkat çekmemiş yazara niye mesaj gelsin aktif olması gerekir efendiliğini mesajlaşırken korumalıdır.
Sözlük kızlarından mesaj alma eksenli yaşam süren tiplerin feryadıdır. Adam bildiğin bunu kafaya takmış üzerinde çalışmış çetele tutmuş şöyle yazınca bu kadar mesaj böyle yazınca bu kadar mesaj diye. Zaten burdaki kızlar da mesaj atacak birini arıyor dimi?
an itibari ile, 430 olan online üye sayısı varken,
neden başlıkların hareket etmiyor olmasını açıklayacak nitelikte tespittir.

--spoiler--
uludağ sözlük arkadaşlık sitesine hoşgeldiniz,
boy: 176,
kilo: 70,
vücut yapısı: atletik,
göz rengi: ela,
ten rengi: kumral,
arayış: her türden,
fotoğraf:... yükleniyor...
--spoiler--
fark etmedikleri içindir. fark ettikleri zaman efendi yazarımız efendiliğini bozmazsa gayet güzel muhabbet edilebilir. * *
sözlükte kız mı vardı sorusunu aklımıza getiren durum. sahici sözlükte kız mı var lan ?
Çünkü kızların farklılık aramasındandır ve bu farklılığı sürekli sıradan insanlarda arayınca çelişki oluyor. Ama nedense kızlar bu çelişkiyi keilerinin düeltebileceğine inanıyorlar. Ve sıradan yazarları değiştirmeye çalışırken efendi yazalar çıktı sıradanların işi bitsin sıra efendilerede gelir diye beklemekte olunam durumdur.
efendi yazarın iq seviyesi ile direk ilişkili bir durumdur. Kendimden biliyorum, haddi var, hesabı yok aldığım mesajların. Unutmayın ki zeka+kültür > üçgen vücut+yakışıklılık...

Hele bir de benim gibi hem zeki, hem kültürlü, hem de yakışıklıysanız, üçgen vücuda bile gerek yok!
(bkz: ha ha ha)
(bkz: sözlüklerin efendisi)
bir erkeğin efendi erkek olduğuna erkeğin kendisi değil, karşı cins karar vereceği için vuku bulan durum.

normal hayatta zaten efendilermiz gibi davranıyorsunuz, ne yapacağımızı söyleyip ne giyeceğimize karışıyorsunuz. bari bırakın da sözlükte hangi erkeğin efendi, hangi erkeğin piç olduğuna biz karar verelim izniniz olursa.
(bkz: efendi yazar özellikleri)
(bkz: yazarın efendi olduğu nasıl anlaşılır)
(bkz: kuru kahveci mehmet efendi) *
(bkz: isyan bu haykırış).
efendiliklerini bozmak istememeleriyle alakalı olabilir. Ya da durup dururken niye mesaj atsın derdi ne.
doğru olan bişeydir. çok dertliyim amk çok.
efendi yazarin yazdiklarina sozluk kizlari itiraz etmezler, o sebeple mesaj atmalarina gerek yoktur. kendi dusuncelerine ters gelecek bir sey yazarsan tartismak icin bazilari mesaj atabilir.

ha bak aynisi sokakta da olur, efendi efendi yurursen yolda kizlar seninle konusmaz ama yolda amina kodumunun karisi diye bagirirsan bir kizin seninle iletisime gecmesi muhtemeldir.

yapmayin olm etmeyin, kizdan mesaj gelse ne gelmese ne... duyan da kizlar mesajla nufusuna geciriyor sanacak.
çok büyük bir aytıptır.
hadi kızlar bulun efendi erkekleri de sızlanmayı bıraksınlar *
başlığı yazanın chat city yolunda olduğu önermedir.