bugün

sözlükteki kızları gaza getirerek açığa çıkarmak için yapılmış önermedir. (bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: alhena/#7870477)
aşağıdaki motivasyonlarla açılmış olması muhtemel hededir.
(bkz: olta atmak)
(bkz: zarf atmak)
(bkz: dolduruşa getirmek)
(bkz: ver gazı)
(bkz: bekle gaza geleceğim şimdi) *
güzel bir tespit.
(bkz: iş atmak)
(bkz: korku sardı dört bir yanımı)
(bkz: yalan söylüyorsun)
(bkz: nasıl iş olunur)
güncel nuri alço taktikleri...
yanlış beyan. gayet cesurdurlar lakin kendilerini kamuya açmak gibi safça bir davranış içinde bulunmamaktadırlar. zall' ın en azından yakın gelecekte, sözlük kızlarının halka arzı gibi bir düşünce içinde olmadığı biliniyor.
sadece fotoğraf koymadığı için cesaretin bununla ölçülmesi saçmadır, bu bir tercihtir.
sadece yazma amaçlı sözlüğe girdiği için sözlük kızının cesaret yoksunu olarak damgalanmasıdır.
galiba biraz utançtan ne tepki gösterirlerden kaynaklı durum. biri de çıkıp siprittiz yaptığı videoyu koymadı kardeşim... korkak bu sözlük kızları...
(bkz: illa bi kendini dövdürcen)
(bkz: o dolmuşa bindin mi gülcan)
gizemli olmakla alaklı bir durum.
ya da;
erkek yazarları sözlükten soğutmak istemiyorlardır.
insanı "adamın tarafını tutarak cool takılıp doğrudan cesur hatun mu düşüreyim" yoksa "kızların tarafını tutup yağcılık yaparak bir iki hatun ile seviyeli muhabbetle mi başlayayım" ikileminde bırakacak muhteşem bir polemik konusu.
(bkz: bırak bu işleri nuri abi çok yaşlandın)
çilekli turta, ya ilaç atmaya çalışma çabası. *
sözlükteki ergenlerin düş kurma mekanizmasının tavan yapması ile ilgili olabilir.
beklenti şöyledir;
--"hayır bikere sözlükteki kızlar cesurdur tamammı ? bekle özelden gelicem".
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
(bkz: ya kim uyduruyor bunları)
eee sen varsın ya aramızda cesur olarak.
cesaret yoksunu olanlar, kız taklidi yapan sözlük erkekleridir. gerçek bir sözlük kızı kafasına koyduğunu yapar.
Lan ben Ankara Mamak'ta adamın biriyle atıştım beni sakinleştirdi sonra kendisi sövmeye başladı. Canım sevgilim biber gazını eline aldı gelsin sıkarız onun ebesini gondikleriz dedi ve bu sözlükte yazar. Neyin kafasını yasiyorsunuz .
yoksun olduğunuz vasıflardan sizi burda ağlattığında görürüz beyler kimin cesareti yokmuş.